Agustin Egurrola sesja ciążowa żony
Fot. Kurnikowski AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Agustin Egurrola wkrótce zostanie ojcem. Choreograf pokazał efekty ciążowej sesji z żoną

Urodzi się chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 28 lutego 2021 12:38
Agustin Egurrola sesja ciążowa żony
Fot. Kurnikowski AKPA

To w jego życiu niezwykły czas! Agustin Egurrola pod koniec 2020 roku wziął cichy ślub, a już niebawem zostanie po raz drugi ojcem. Radosną nowiną w styczniu w mediach społecznościowych podzieliła się jego żona Diana, a dosłownie chwilę temu juror Dance Dance Dance opublikował pierwsze zdjęcia wykonane w czasie ciąży ukochanej. 

Cichy ślub Agustina Egurroli. Ukrywali go przez niemal pół roku

Mimo że jest lubianym choreografem, oszczędnie dozuje informacje na temat swojego życia prywatnego. Agustin Egurrola dopiero na początku roku potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w wakacje wziął cichy ślub. Opublikował również serię romantycznych, pięknych zdjęć z partnerką. Uroczystość odbyła się na przełomie lipca i sierpnia w czterogwiazdkowym hotelu Pałac Mała Wieś.

„Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich. Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział – zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć”, zdradził bliski znajomy pary w rozmowie z serwisem Plotek.

Informację tę udało im się utrzymać w tajemnicy przez ponad 5 miesięcy. Co ciekawe, dopiero po fakcie poinformowali o tym wyjątkowym wydarzeniu zatrudnionych w szkole Agustina Egurroli tancerzy!

Kim jest żona choreografa? „Diana nie jest tancerką, ale rzeczywiście przez jakiś czas pracowała w szkole Egurroli. W pracy mało kto wiedział o tym, że planują ślub. Agustin oznajmił to wszystkim dzień po fakcie. Widać, że jest bardzo szczęśliwy i zakochany w żonie”, twierdziło natomiast źródło serwisu Pudelek.

Teraz para ma kolejny powód do radości!

Agustin Egurrola zostanie po raz drugi ojcem - płeć dziecka

Radosną informacją o powiększeniu rodziny kilka tygodni temu podzieliła się w mediach społecznościowych żona choreografa. Nie ukrywała szczęścia i nawet zasugerowała płeć maleństwa! „Diana na swoim instagramowym profilu pochwaliła się znajomym, że spodziewa się dziecka i zdradziła, że to dla niej „najlepszy prezent na Gwiazdkę”. Dodała też hasztag #mybabyboy i niebieskie serduszko, sugerując, że wraz z mężem powitają na świecie synka”, cytuje wpis żony Agustina Egurroli portal Pudelek.

Ciążowe zdjęcia żony Agustina Egurroli, termin porodu

Choć przyszli rodzice nie wyjawili, kiedy dokładnie powitają dziecko na świecie od teraz można to oszacować oglądając zdjęcia z ciążowej sesji, które właśnie pojawiły się w sieci. Wszystko wskazuje na to, że Agustin i Diana doczekają się porodu syna jeszcze na wiosnę. „Moja miłość… Moja duma... Moja przyszłość...”, podpisał cztery profesjonalne fotografie gwiazdor TVP. Wszystkie zdjęcia możecie obejrzeć poniżej przesuwając strzałkę w prawo.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Przypomnijmy, że Agustin Egurrola ma już córkę Carmen ze związku z Niną Tyrką. Dziewczynka przyszła na świat w 2008 roku (poniżej w sesji VIVY! z 2011 roku).  

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?