„To był najpiękniejszy dzień w moim życiu”

Gabriela Czernecka 20 stycznia 2021 18:49

Agustin Egurrola i Diana poznali się ponad dwa lata temu. W 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Słynny choreograf, juror programów Mam talent i You Can Dance radosną nowiną podzielił się z fanami wraz z początkiem 2021 roku. Diana i Agustin powiedzieli sobie tak w 2020 roku w pięknym pałacu Mała Wieś. Przysięgę składaliśmy w gloriecie, w zachwycających ogrodach pałacu. Cały czas świeciło piękne słońce. A przyjęcie odbyło się 200 metrów dalej, w przepięknej oranżerii”. Na uroczystość zaproszono około 70 osób. „Chcieliśmy tego dnia być otoczeni tylko rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Ludźmi, z którymi jesteśmy na co dzień i na których zawsze możemy polegać”.

Tak wyglądał ślub Agustina Egurroli

Agustinowi Egurroli bardzo zależało na tym, żeby ślub odbył się jeszcze w 2020 roku. „Gdy na początku ubiegłego roku, na Kubie, oświadczyłem się Dianie, obiecałem jej, że jeszcze tego lata pobierzemy się. Niestety, lockdown związany z pandemią nam to uniemożliwił. Było to możliwe dopiero w październiku”. Co prawda Agustin Egurrola chodził na siłownię do klubu, w którym menadżerką była Diana, ale para poznała się dopiero za sprawą tancerki Lenki Klimentowej, żony Jana Klimenta, która zorganizowała spotkanie.

„Z Lenką i Jankiem byliśmy na koncercie Beyoncé, a potem poszliśmy do Teatro Cubano. Tam dołączyła do nas Diana. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wydała mi się taka delikatna i skromna. Przetańczyliśmy całą noc, choć widziałem, że była wyraźnie przerażona moim zaproszeniem do tańca. Ale była dzielna i sobie świetnie radziła”, śmieje się Agustin, wspominając pierwsze spotkanie.

Nic więc dziwnego, że na ich weselu tańce trwały do białego rana. Grał kwartet smyczkowy, pianista i oczywiście kubańska orkiestra Rey Ceballo & Tripulacion Cubana. Nie zabrakło córki Agustina – Carmen. „Carmen i Diana mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Wydaje mi się, że jest szczęśliwa, że tata znalazł drugą połówkę. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu”, wspomina choreograf. Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego! Zobaczcie, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień młodej pary!  

1/7
Ślub Agustin Egurrola
Copyright @SUPER WEDDINGS
1/7

Miłość i wierność przysięgali sobie w otoczeniu najbliższych osób.

2/7
Ślub Agustin Egurrola
Copyright @SUPER WEDDINGS
2/7

To podczas wieczoru spędzonego z Janem Klimentem i jego żoną Lenką Agustin Egurrola poznał swoją przyszłą żonę. 

3/7
Ślub Agustin Egurrola
Copyright @SUPER WEDDINGS
3/7

Agustin Egurrola i Diana poznali się ponad dwa lata temu. W 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. 

4/7
Ślub Agustin Egurrola
Copyright @SUPER WEDDINGS
4/7

W tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć córki pana młodego, 12-letniej Carmen. „Moja córka Carmen jest szczęśliwa, że tata znalazł swoją drugą połówkę. Ona i Diana bardzo dobrze się dogadują. A na ślubie i weselu moja córka świetnie się z nami bawiła”.

5/7
Ślub Agustin Egurrola
Copyright @SUPER WEDDINGS
5/7

Kameralna uroczystość odbyła się w pięknym pałacu Mała Wieś. „To mój pierwszy ślub w życiu i bardzo chciałem, żeby było tak, jak sobie z Dianą wymarzyliśmy”

6/7
Ślub Agustin Egurrola
Copyright @SUPER WEDDINGS
6/7

Na przyjęciu Agustina i Diany tańce trwały do białego rana.

7/7
ślub Agustina Egurroli
Copyright @Superweddings
7/7

Przysięgę małżeńską para młoda złożyła w gloriecie, w zachwycających ogrodach pałacu. Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.