Agustin Egurrola z ukochaną żoną, Dianą
Fot. Instagram @agustinegurrola
TYLKO U NAS!

Tak Agustin Egurrola poznał swoją żonę: „To była miłość od pierwszego wejrzenia”

Oto niezwykła historia ich miłości!

Gabriela Czernecka 13 września 2021 18:41
Agustin Egurrola z ukochaną żoną, Dianą
Fot. Instagram @agustinegurrola

Rok 2021 dla Agustina Egurroli zaczął się w wyjątkowy sposób. „Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy!”, napisał na Instagramie tancerz. Agustin Egurrola i Diana poznali się ponad dwa lata temu. W 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. W rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu VIVA! Agustin Egurrola opowiedział o tym, jak poznał miłość swojego życia. Niedawno para powitała na świecie swojego synka. 

Historia miłości Agustina Egurroli i jego żony

Słynny choreograf, ulubiony juror programów Mam talent i You Can Dance, Agustin Egurrola wraz z początkiem stycznia podzielił się z fanami radosną nowiną. On i jego ukochana Diana w 2020 roku powiedzieli sobie „tak”. Kameralna uroczystość odbyła się w pięknym pałacu Mała Wieś. „To mój pierwszy ślub w życiu i bardzo chciałem, żeby było tak, jak sobie z Dianą wymarzyliśmy. Długo szukaliśmy miejsca, w którym moglibyśmy złożyć przysięgę, aż znaleźliśmy je niedaleko Warszawy.

Przysięgę składaliśmy w gloriecie, w zachwycających ogrodach pałacu. Cały czas świeciło piękne słońce. A przyjęcie odbyło się 200 metrów dalej, w przepięknej oranżerii”, zdradził w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu VIVA!.

Zobacz też: Córka Agustina Egurroli ma już 13 lat. Uwielbia jeździectwo i...

Tak Agustin Egurrola poznał żonę

Tancerz ujawnił także, jak poznał swoją ukochaną. Okazuje się, że para poznała się dzięki przyjaciołom. Co prawda Agustin Egurrola chodził na siłownię do klubu, w którym menadżerką była Diana, ale para poznała się dopiero za sprawą tancerki Lenki Klimentowej, żony Jana Klimenta, która zorganizowała spotkanie. 

„Z Lenką i Jankiem byliśmy na koncercie Beyoncé, a potem poszliśmy do Teatro Cubano. Tam dołączyła do nas Diana. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wydała mi się taka delikatna i skromna. Przetańczyliśmy całą noc, choć widziałem, że była wyraźnie przerażona moim zaproszeniem do tańca. Ale była dzielna i sobie świetnie radziła”, śmiał się Agustin, wspominając pierwsze spotkanie.

Jak widać, wystarczyło jedno spotkanie, by para znalazła wspólny temat. Nie ujawniali informacji o swoim związku. Starali się cieszyć wspólnym czasem i pielęgnować relację. Dziś para jest już po ślubie, a jak Agustin Egurrola mówi wprost: „To był najpiękniejszy dzień w moim życiu”.

Czytaj także: Kubańska orkiestra, zjawiskowa suknia ślubna i... Tak wyglądał ślub Agustina Egurroli

Agustin Egurrola o synku i rodzinie

W marcu 2021 roku oboje doświadczyli kolejnego przełomowego wydarzenia. Małżonkowie powitali na świecie synka. ,,Mama spisała się na medal 🥇 Ale tata też był dzielny 😜💪 Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara", pisał artysta.

Oscar Agustin Egurrola jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Tancerz i choreograf nie krył swojej radości i regularnie dzieli się z obserwatorami kolejnymi, uroczymi kadrami z maleństwem. Choreograf cieszy się każdą chwilą spędzoną z najbliższymi.

„Myślę, że to wspaniały czas w moim życiu. Każdego dnia wstaję rano i czuję, że ono ma sens. Oscar daje mi i mojej żonie Dianie mnóstwo radości. Jesteśmy w nim coraz bardziej zakochani. Ciągle wpatruję się w niego i zastanawiam się, kim zostanie w przyszłości”, mówił w niedawnej rozmowie z viva.pl z Katarzyną Piątkowską. 

Przypomnijmy, że choreograf jest także tatą 13-letniej Carmen. Dziewczynka jest owocem związku artysty z Niną Tyrką. Tancerz podkreśla, że to jego dzieci ocenią w przyszłości, jakim jest tatą.  Rodzicielstwo jest dla niego ogromną radością. Dodaje, że jest różnica w ojcostwie sprzed lat i tym, co czuje obecnie.

,,Teraz jestem starszy i potrafię lepiej się zorganizować, by jak najmniej ważnych chwil z życia dzieci mi umknęło. (...) Nie mam sobie nic do zarzucenia (śmiech). Tak naprawdę trudno mi jednak się na ten temat wypowiedzieć. Pewnie za parę lat moja córka Carmen i Oscar będą mogli odpowiedzieć na to pytanie. Bycie dobrym ojcem to wielka sztuka i najważniejsza misja w życiu. Mam nadzieję, że będzie zwieńczona sukcesem. Chciałbym wychować ich na silnych, ambitnych ludzi, nie bojących się realizować własnych marzeń. Mam też nadzieję, że spotkają na swojej drodze partnerów, którzy będą ich w tym wspierać", mówił dziennikarce VIVY.

Agustinowi Egurroli i jego żonie życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Sprawdź też: Agustin Egurrola: „Myślę, że to wspaniały czas w moim życiu. Każdego dnia wstaję rano i czuję, że ono ma sens”

Agustin Egurrola z żoną Dianą, córką Carmen i synkiem Oscarem

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.