Fot. SUPER WEDDINGS
TYLKO U NAS!

Tak Agustin Egurrola poznał swoją żonę: „To była miłość od pierwszego wejrzenia”

Oto niezwykła historia ich miłości!

Gabriela Czernecka 23 stycznia 2021 07:51
Fot. SUPER WEDDINGS

Rok 2021 dla Agustina Egurroli zaczął się w wyjątkowy sposób. „Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !”, napisał na Instagramie tancerz. Agustin Egurrola i Diana poznali się ponad dwa lata temu. W 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Tylko u nas w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu VIVA! Agustin Egurrola opowiedział o tym, jak poznał miłość swojego życia.

Tak Agustin Egurrola poznał żonę

Słynny choreograf, ulubiony juror programów Mam talent i You Can Dance, Agustin Egurrola wraz z początkiem stycznia podzielił się z fanami radosną nowiną. On i jego ukochana Diana w 2020 roku powiedzieli sobie „tak”. Kameralna uroczystość odbyła się w pięknym pałacu Mała Wieś. „To mój pierwszy ślub w życiu i bardzo chciałem, żeby było tak, jak sobie z Dianą wymarzyliśmy. Długo szukaliśmy miejsca, w którym moglibyśmy złożyć przysięgę, aż znaleźliśmy je niedaleko Warszawy.

Przysięgę składaliśmy w gloriecie, w zachwycających ogrodach pałacu. Cały czas świeciło piękne słońce. A przyjęcie odbyło się 200 metrów dalej, w przepięknej oranżerii”, zdradził w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu VIVA!.

ślub Agustina Egurroli
Fot. Superweddings

Tancerz ujawnił także, jak poznał swoją ukochaną. Okazuje się, że para poznała się dzięki przyjaciołom. Co prawda Agustin Egurrola chodził na siłownię do klubu, w którym menadżerką była Diana, ale para poznała się dopiero za sprawą tancerki Lenki Klimentowej, żony Jana Klimenta, która zorganizowała spotkanie. 

„Z Lenką i Jankiem byliśmy na koncercie Beyoncé, a potem poszliśmy do Teatro Cubano. Tam dołączyła do nas Diana. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wydała mi się taka delikatna i skromna. Przetańczyliśmy całą noc, choć widziałem, że była wyraźnie przerażona moim zaproszeniem do tańca. Ale była dzielna i sobie świetnie radziła”, śmieje się Agustin, wspominając pierwsze spotkanie.

Jak widać, wystarczyło jedno spotkanie, by para znalazła wspólny temat. Dziś para jest już po ślubie, a jak Agustin Egurrola mówi wprost: „To był najpiękniejszy dzień w moim życiu”. Pozostaje nam życzyć młodej parze wszystkiego, co najlepsze!  

Ślub Agustin Egurrola
Fot. SUPER WEDDINGS

Ślub Agustin Egurrola
Fot. SUPER WEDDINGS

Zdjęcia ze ślubu Agustina Egurroli są udostępnione na wyłączność magazynu VIVA! i viva.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.