Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak nadzoruje przygotowania do kinowej premiery Ukrytej gry 

„Spędziła na planie kilka godzin i bardzo aktywnie uczestniczyła w pracy" 

REDAKCJA VIVA! 29 września 2019 20:25
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Wkrótce odbędzie się uroczysta, kinowa premiera ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka - Ukryta gra. W przygotowania do wydarzenia włączyła się Agnieszka Woźniak-Starak. W ten sposób chce oddać hołd ukochanemu mężowi.

Agnieszka Woźniak-Starak pomaga w organizacji premiery Ukrytej Gry 

Niedawno media informowały, że Agnieszka Woźniak-Starak miała zaangażować się w pracę w Watchout Studio i zająć miejsce męża, by kontynuować jego dzieło. Te plotki zdementował Krzysztof Terej, przyjaciel rodziny i wspólnik zmarłego producenta.

Niedługo na ekrany kin wejdzie ostatni film Ukryta gra, przy którym pracował Piotr Woźniak-Starak. Produkcja była już pokazywała podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Ale przed nami uroczysta, kinowa premiera. Agnieszka Woźniak-Starak zaangażowała się w przygotowania do wydarzenia i dba o każdy szczegół. To dla niej niezwykle ważne. 

,,Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film", czytamy w Fakcie

,,Spędziła na planie kilka godzin i bardzo aktywnie uczestniczyła w pracy. Dawała ekipie swoje cenne uwagi. Chce, by teledysk promujący film Piotra był piękny, godny i wzruszający. Taka zresztą też jest piosenka Ani", wyznał informator dziennika. 

Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka, Ukryta gra wejdzie na ekrany kin 8 listopada.  

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram, East News

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…