Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak nadzoruje przygotowania do kinowej premiery Ukrytej gry 

„Spędziła na planie kilka godzin i bardzo aktywnie uczestniczyła w pracy" 

REDAKCJA VIVA! 29 września 2019 20:25
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Wkrótce odbędzie się uroczysta, kinowa premiera ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka - Ukryta gra. W przygotowania do wydarzenia włączyła się Agnieszka Woźniak-Starak. W ten sposób chce oddać hołd ukochanemu mężowi.

Agnieszka Woźniak-Starak pomaga w organizacji premiery Ukrytej Gry 

Niedawno media informowały, że Agnieszka Woźniak-Starak miała zaangażować się w pracę w Watchout Studio i zająć miejsce męża, by kontynuować jego dzieło. Te plotki zdementował Krzysztof Terej, przyjaciel rodziny i wspólnik zmarłego producenta.

Niedługo na ekrany kin wejdzie ostatni film Ukryta gra, przy którym pracował Piotr Woźniak-Starak. Produkcja była już pokazywała podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Ale przed nami uroczysta, kinowa premiera. Agnieszka Woźniak-Starak zaangażowała się w przygotowania do wydarzenia i dba o każdy szczegół. To dla niej niezwykle ważne. 

,,Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film", czytamy w Fakcie

,,Spędziła na planie kilka godzin i bardzo aktywnie uczestniczyła w pracy. Dawała ekipie swoje cenne uwagi. Chce, by teledysk promujący film Piotra był piękny, godny i wzruszający. Taka zresztą też jest piosenka Ani", wyznał informator dziennika. 

Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka, Ukryta gra wejdzie na ekrany kin 8 listopada.  

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram, East News

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!