Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O tym się mówi

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Ukryta gra. Nie nosi już obrączki! 

Czy to początek wielkich zmian w jej życiu?

Redakcja VIVA! 24 września 2019 12:30
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Agnieszka Woźniak-Starak przechodzi obecnie bardzo trudny czas. Prezenterka miesiąc temu straciła męża, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Nie ma w tym zatem nic dziwnego, że Agnieszka zniknęła z życia publicznego, nie była również aktywna w social mediach. W trakcie 44.Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni zapowiedziano, że pojawi się na premierze ostatniego obrazu wyprodukowanego przez jej męża – Ukryta gra. Słowa oczywiście dotrzymała. W pokazie uczestniczyli również rodzice tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Było to dla rodziny bardzo emocjonalne przeżycie.

Agnieszka Woźniak-Starak podczas premiery filmu "Ukryta gra"

Prezenterka pojawiła się na premierze ubrana na czarno i w nowej fryzurze. Jako jedyna nie pozowała na ściance z innymi gwiazdami. Agnieszka Woźniak-Starak wyraźnie zmieniła odcień blondu, a jej czoło zakrywała grzywka. Była ubrana bardzo zachowawczo, makijaż miała subtelny i nie rzucający się w oczy. To co jednak w pierwszej kolejności zwróciło naszą uwagę, to dłonie prezenterki. Na jej placu nie było już obrączki, pozostał jedynie pierścionek zaręczynowy. Czy ta wyjątkowa biżuteria przywoływała bolesne wspomnienia i dlatego musiała zniknąć z rąk Agnieszki? 

Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni, 20 września 2019
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni, 20 września 2019
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak i Jerzy Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni, 20 września 2019
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!