Fot. Screen Youtube
niezwykłe historie

Grała uwodzicielską Pamelę Marszałek w Miodowych latach. Potem Agnieszka Różańska zniknęła z mediów

Co dzieje się z ulubienicą widzów? Jak się zmieniła?

Marcjanna Maryszewska 2 lipca 2023 21:10
Fot. Screen Youtube

Serial Miodowe lata zadebiutował na antenie Polsatu przeszło 25 lat temu. Perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw śledziło z zapałem miliony Polaków, a postacie Karola Krawczyka i Tadeusza Norka bawiły do łez. Ogromną sympatią cieszyła się również Pamela Marszałek, kobieta o nienagannej urodzie oraz z umiejętnościami uwodzenia… Odtwórczyni roli jednak w pewnym momencie ostatecznie zniknęła z telewizji. Co dziś robi Agnieszka Różańska?

Agnieszka Różańska jako Pamela Marszałek z „Miodowych lat”

Ostatni odcinek polskiej komedii miał swoją emisję blisko 19 lat temu. Fani produkcji do dziś z sympatią wspominają jej bohaterów - przede wszystkim Karola Krawczyka, w którego wcielił się Cezary Żak, oraz Tadeusza Norka, granym przez Artura Barcisia. Postacią, która także zapisała się w pamięci wiernych widzów, jest oczywiście Pamela Marszałek. Grana przez Agnieszkę Różańską żona „Kłapouszka”, oficjalnie dyrektora Zakładu Komunikacji Miejskiej (którą on natomiast nazywał „Tygryskiem”) wzbudzała duże emocje przy każdym pojawieniu się na planie. Pamela była bowiem kobietą atrakcyjną, doskonale świadomą swoich atutów… Co chętnie wykorzystywała na swoją korzyść w kontaktach z innymi mężczyznami.

Czytaj też: Tadeusz Drozda przez lata bawił do łez. Później zniknął. Tak dziś wygląda jego życie

Fot. Screen Youtube

Czy aktorka całkowicie zniknęła z ekranów? Okazuje się, że tak. Po udanej roli w „Miodowych latach” zagrała jeszcze kilka mniejszych ról w filmach Zakochani, Agentki, Na noże, O mnie się nie martw czy Siedem minut. Lecz choć dziś nie uświadczymy jej obecności w podobnych produkcjach, tak naprawdę wcale nie porzuciła aktorstwa! Agnieszka Różańska do dziś występuje na deskach teatrów i w dalszym ciągu jest aktywna zawodowo. 

Fani jednak raz jeszcze chętnie doświadczyliby aktorki w podobnej roli, co słynna Pamela Marszałek. Zapytana dwa lata temu o kontynuację „Miodowych lat” odparła następująco: “Ja tylko odmówiłam parę razy zagrania w filmach. Mianowicie wtedy, kiedy usilnie próbowano mnie rozebrać i nie udało się to. Myślę, że może wzięłabym to pod uwagę – zwłaszcza, że scenariusz pewnie byłby tak specjalnie napisany, żeby ta Pamela… a właściwie nie wiem, może gdyby ona troszkę zmądrzała, to już by nie było „to” - mówiła w wywiadzie dla otopress.pl.

Sama gra w produkcji była dla Agnieszki Różańskiej niemałym, aktorskim wyzwaniem. Jej rola wymagała bardzo konkretnych zachowań. „Dużo wyzwań było aktorskich w „Miodowych latach”. Po pierwsze to to, żeby nie było widać w moich oczach, że ja myślę. To była jedna z uwag reżyserskich” - opowiadała w tej samej rozmowie.

Czytaj także: Niezwykła uroda, charakterystyczny głos i wspaniałe role. Oto historia Ewy Szykulskiej 

Fot. Screen Youtube

Agnieszka Różańska, 16 sierpnia 1997
Fot. Bujanowicz/AKPA

Agnieszka Różańska, 16 sierpnia 1997 

Agnieszka Różańska: co robi i jak wygląda dzisiaj?

Artystka zamieszkała na dobre w Poznaniu, i tam kontynuuje swoją aktorską karierę w teatrach, a także śpiewa! Występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w konkursach Debiuty i Premiery oraz brała udział w Koncercie XXX-lecia Festiwalu Piosenki w Sopocie. Na swoim koncie ma występy z orkiestrą Zbigniewa Górnego.

Artystka zajęła się również działalnością charytatywną, a prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz matką!

Stworzyłam rodzinę i jest całkiem przyjemnie. (...) Bardzo się spełniam, dzieci odchowane, jestem sobie w Poznaniu. (...) Przede wszystkim jest rodzina, mam dwójkę dzieci, mam męża, prowadzę dom jak powinno się prowadzić, są posiłki trzy razy dziennie, są wypieki, ale postanowiłam się zająć działalnością wolontaryjną” - wyjawiła podczas rozmowy z otopress.pl.

Tak aktorka wygląda dzisiaj. Niedawno obchodziła swoje 51. urodziny. Trzeba przyznać, że upływ czasu działa na niesamowitą korzyść Agnieszki Różańskiej!  Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Sprawdź również:  Fani pokochali ją za rolę Alinki z Miodowych lat? Tak wygląda życie Agnieszki Pilaszewskiej

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.