Fot. Screen Youtube
niezwykłe historie

Grała uwodzicielską Pamelę Marszałek w Miodowych latach. Potem Agnieszka Różańska zniknęła z mediów

Co dzieje się z ulubienicą widzów? Jak się zmieniła?

Marcjanna Maryszewska 13 maja 2022 18:53
Fot. Screen Youtube

Serial Miodowe lata zadebiutował na antenie Polsatu przeszło 23 lata temu. Perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw śledziło z zapałem miliony Polaków, a postacie Karola Krawczyka i Tadeusza Norka bawiły do łez. Ogromną sympatią cieszyła się również Pamela Marszałek, kobieta o nienagannej urodzie oraz z umiejętnościami uwodzenia… Odtwórczyni roli jednak w pewnym momencie ostatecznie zniknęła z telewizji. Co dziś robi Agnieszka Różańska?

Agnieszka Różańska jako Pamela Marszałek z „Miodowych lat”

Ostatni odcinek polskiej komedii miał swoją emisję blisko 19 lat temu. Fani produkcji do dziś z sympatią wspominają jej bohaterów - przede wszystkim Karola Krawczyka, w którego wcielił się Cezary Żak, oraz Tadeusza Norka, granym przez Artura Barcisia. Postacią, która także zapisała się w pamięci wiernych widzów, jest oczywiście Pamela Marszałek. Grana przez Agnieszkę Różańską żona „Kłapouszka”, oficjalnie dyrektora Zakładu Komunikacji Miejskiej (którą on natomiast nazywał „Tygryskiem”) wzbudzała duże emocje przy każdym pojawieniu się na planie. Pamela była bowiem kobietą atrakcyjną, doskonale świadomą swoich atutów… Co chętnie wykorzystywała na swoją korzyść w kontaktach z innymi mężczyznami.

Fot. Screen Youtube

Czy aktorka całkowicie zniknęła z ekranów? Okazuje się, że tak. Po udanej roli w „Miodowych latach” zagrała jeszcze kilka mniejszych ról w filmach „Zakochani” czy „Siedem minut”. Lecz choć dziś nie uświadczymy jej obecności w podobnych produkcjach, tak naprawdę wcale nie porzuciła aktorstwa! Agnieszka Różańska do dziś występuje na deskach teatrów i w dalszym ciągu jest aktywna zawodowo. 

Fani jednak raz jeszcze chętnie doświadczyliby aktorki w podobnej roli, co słynna Pamela Marszałek. Zapytana dwa lata temu o kontynuację „Miodowych lat” odparła następująco: “Ja tylko odmówiłam parę razy zagrania w filmach. Mianowicie wtedy, kiedy usilnie próbowano mnie rozebrać i nie udało się to. Myślę, że może wzięłabym to pod uwagę – zwłaszcza, że scenariusz pewnie byłby tak specjalnie napisany, żeby ta Pamela… a właściwie nie wiem, może gdyby ona troszkę zmądrzała, to już by nie było „to” - mówiła w wywiadzie dla otopress.pl.

Sama gra w produkcji była dla Agnieszki Różańskiej niemałym, aktorskim wyzwaniem. Jej rola wymagała bardzo konkretnych zachowań. „Dużo wyzwań było aktorskich w „Miodowych latach”. Po pierwsze to to, żeby nie było widać w moich oczach, że ja myślę. To była jedna z uwag reżyserskich” - opowiadała w tej samej rozmowie.

Czytaj także: Niezwykła uroda, charakterystyczny głos i wspaniałe role. Oto historia Ewy Szykulskiej 

Fot. Screen Youtube

Agnieszka Różańska: co robi i jak wygląda dzisiaj?

Artystka zamieszkała na dobre w Poznaniu, i tam kontynuuje swoją aktorską karierę w teatrach. Zajęła się również działalnością charytatywną, a prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz matką!

Stworzyłam rodzinę i jest całkiem przyjemnie. (...) Bardzo się spełniam, dzieci odchowane, jestem sobie w Poznaniu. (...) Przede wszystkim jest rodzina, mam dwójkę dzieci, mam męża, prowadzę dom jak powinno się prowadzić, są posiłki trzy razy dziennie, są wypieki, ale postanowiłam się zająć działalnością wolontaryjną” - wyjawiła podczas rozmowy z otopress.pl.

Tak aktorka wygląda dzisiaj. W ubiegłym miesiącu obchodziła swoje 50. urodziny. Trzeba przyznać, że upływ czasu działa na niesamowitą korzyść Agnieszki Różańskiej! Bez problemu mogłaby ponownie wcielić się w rolę Pameli. Zgadzacie się? 

Sprawdź również: Byli idealną parą na scenie, a poza nią przyrzekali sobie miłość po grób. Co się stało z Elizą Grochowiecką z duetu Andrzej i Eliza?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.