Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami starymi zdjęciami!

Jej metamorfoza jest spektakularna!

Olga Figaszewska 18 listopada 2019 12:51
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska tancerka i aktorka, ale przede wszystkim szczęśliwa żona i mama małej Emilki. Gwiazda od wielu lat zasiada w show-biznesie. Dorastała na naszych oczach. Jeszcze jako mała dziewczynka rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem w serialu Klan, gdzie wciela się w rolę Bożenki. Miała wtedy siedem lat! Ale największą miłością niezmiennie darzy taniec, z którym związała swoje życie. Posiada najwyższą klasę „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Kilka lat temu tworzyła szkołę tańca dla dzieci i dorosłym Dance World by Agnieszka Kaczorowska. Na sukces zapracowała swoją ciężką pracą. Teraz gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami z przeszłości! Jak wyglądały jej taneczne początki?

Agnieszka Kaczorowska o tańcu

Taniec od zawsze był jej pasją. Miała sześć lat kiedy stanęła na parkiecie. Agnieszka Kaczorowska postanowiła podzielić się z fanami opowieścią o swojej pasji. Gwiazda okrasiła ją sporą ilością zdjęć z przeszłości. Najstarsze pochodzą z 1998 roku. Zdradziła też ciekawe historie na temat swoich początków.

„Pierwszy turniej zatańczyłam w parze z dziewczynką.😂 Brakowało chłopców do tańca i mimo że byłyśmy jedyną taką parą, to turniej wygrałyśmy.🙈 Potem zaczęła się prawdziwa sportowa przygoda, czyli treningi kilka razy w tygodniu, a w weekendy zawody. Kolejne klasy taneczne, kolejne cele i kolejne tytuły”, napisała na Instargramie.

 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Jaka tancerką była Agnieszka Kaczorowska? „Zawsze byłam w tej roli perfekcjonistką. Trenowałam z klapkami na oczach. Prawie nic innego w życiu się nie liczyło. Gdy miałam wybierać pomiędzy treningiem a snem, nauką czy wyjściem z przyjaciółmi... zawsze wygrywał taniec! Byłam bardzo wymagająca i krytyczna w stosunku do siebie. To wszystko przez marzenia, które pojawiły się już w pierwszych latach... że chcę być najlepsza, że chcę być Mistrzynią Świata. Osiągnęłam swój cel w 2010 roku (kto nie widział filmiku jak się cieszę z wygranej, to niech się cofnie na profilu do zeszłego roku lub znajdzie na YT...warto😜)”, wyznaje.
W życiu Agnieszki Kaczorowskiej przyszedł czas na zmiany.

„Zaczęły się przemyślenia kim ja chcę być w przyszłości i czy rola tancerki to jedyna jaką chcę mieć w życiu... Był czas na kontuzję, dzięki której wiele sobie zdefiniowałam i potem przyszedł czas na decyzje…”, dodała gwiazda.

W 2012 roku Agnieszka Kaczorowska zakończyła karierę sportową. I wtedy nieoczekiwanie pojawił się Taniec z Gwiazdami. Potem gwiazda zaczęła spełniać się jako bizneswoman i założyła własną szkołę.

,,Tam zaczęłam być tancerką, która choć mocno cisnęła swoje gwiazdy, to stawiała na emocje. Chciałam, aby każde show pokazywało ciekawą historię i w jakiś sposób poruszało widzów. (...)Tancerką zawsze byłam i zawsze będę. Obecnie nie trenuję, ponieważ inne role są dla mnie priorytetowe. Nie mam też żadnego dużego celu związanego z tą rolą. Jestem teraz tancerką, która choć trochę tęskni za sceną, to najbardziej lubi tańczyć z mężem w domu.
(...)
Jestem tancerką, która osiągnęła wszystko co chciała w tej dziedzinie i która zawsze taniec będzie miała głęboko w sercu. ❤️ Nigdy również nie przestanę bronić sportowej dyscypliny jaką jest taniec, bo tylko Ci którzy robili to na poważnie przez lata, wiedzą, że jest to jeden z najbardziej wymagających sportów na świecie", dodała Agnieszka Kaczorowska.

Fani są zachwyceni zdjęciami, które tancerka opublikowała w sieci. Zobaczcie sami!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.