Na najnowszym zdjęciu aktorka mocno eksponuje brzuszek

Konrad Szczęsny 27 lutego 2019 09:50

Już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Agnieszka Kaczorowska-Pela pod koniec zeszłego roku poinformowała fanów i media, że wraz z mężem, Maciejem Pelą, spodziewają się dziecka. Od tamtej pory stosunkowo rzadko zamieszczała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których eksponuje ciążowe krągłości. Tym razem zrobiła wyjątek!

Agnieszka Kaczorowska-Pela wyeksponowała ciążowy brzuszek

Pod najnowszą fotografią rozemocjonowana przyszła mama zwierzyła się, że często czuje ruchy maluszka i już nie może się doczekać, gdy dziecko przyjdzie na świat! Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje na zdjęciu w obcisłym białym golfie, który mocno eksponuje ciążowe krągłości.

„Jak ja kocham to nasze Pelątko! ❤️ Rośnie pięknie, dokazuje i zabiera mamie dużo energii😂 ...I tak bardzo się nie mogę go doczekać na świecie...😌”, podkreśliła podekscytowana.

Fani oczywiście są zachwyceni fotografią i za pośrednictwem Instagramu przekazali przyszłej mamie i maleństwu najlepsze życzenia.

„Jak cudnie, dużo energii i zdrowia ❤️”, „Najpiekniejsza wiadomość 💖💖💖zdrówka dla was kochani”, „Ślicznie pani wygląda nawet z tym brzuszkiem ciążowym ❤️❤️”, komplementowali podekscytowani.

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

O tym, że jest w ciąży, serialowa Bożenka poinformowała w sylwestra, zamieszczając fotografię, na której jej mąż, Maciej Pela, trzyma rękę na jej brzuszku. Wiadomo, że tancerka urodzi w wakacje, prawdopodobnie w lipcu. Jest zatem obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Wraz z mężem poznała już płeć dziecka, jednak oboje póki co nie chcą jej zdradzić. Zaznaczają, że dla nich najważniejsze jest, by maleństwo urodziło się zdrowe.

Najnowsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej-Peli z brzuszkiem możesz zobaczyć w naszej galerii  

1/5
Sylwester gwiazd 2018/2019: Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Copyright @Instagram @aga_kaczor
1/5

To publikując to zdjęciem z mężem Agnieszka Kaczorowska-Pela poinformowała media i fanów, że spodziewa się pierwszego dziecka.

2/5
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
2/5

Niedawno Agnieszka Kaczorowska-PelaMaciej Pela gościli w jednej z telewizji śniadaniowych i opowiadali o ciąży tancerki i aktorki oraz tym, jakie uczucia im towarzyszą.

3/5
Agnieszka Kaczorowska zamieściła ciążowe krągłości
Copyright @Instagram @agakaczor
3/5

To jedno z najnowszych zdjęć Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Przypomnijmy, że aktorka urodzi w wakacje, prawdopodobnie w lipcu

4/5
Agnieszka Kaczorowska zamieściła ciążowe krągłości
Copyright @Instagram @agakaczor
4/5

Z tego wynika, że Agnieszka Kaczorowska-Pela jest prawdopodobnie w czwartym miesiącu ciąży.

5/5
Agnieszka Kaczorowska zamieściła ciążowe krągłości
Copyright @Instagram @agakaczor
5/5

To najnowsza fotografia Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Aktorka mocno wyeksponowała na niej ciążowe krągłości.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.