Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Kaczorowska-Pela zachwyca ciążowymi krągłościami!

Na najnowszym zdjęciu aktorka mocno eksponuje brzuszek

Konrad Szczęsny 27 lutego 2019 09:50

Już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Agnieszka Kaczorowska-Pela pod koniec zeszłego roku poinformowała fanów i media, że wraz z mężem, Maciejem Pelą, spodziewają się dziecka. Od tamtej pory stosunkowo rzadko zamieszczała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których eksponuje ciążowe krągłości. Tym razem zrobiła wyjątek!

Agnieszka Kaczorowska-Pela wyeksponowała ciążowy brzuszek

Pod najnowszą fotografią rozemocjonowana przyszła mama zwierzyła się, że często czuje ruchy maluszka i już nie może się doczekać, gdy dziecko przyjdzie na świat! Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje na zdjęciu w obcisłym białym golfie, który mocno eksponuje ciążowe krągłości.

„Jak ja kocham to nasze Pelątko! ❤️ Rośnie pięknie, dokazuje i zabiera mamie dużo energii😂 ...I tak bardzo się nie mogę go doczekać na świecie...😌”, podkreśliła podekscytowana.

Fani oczywiście są zachwyceni fotografią i za pośrednictwem Instagramu przekazali przyszłej mamie i maleństwu najlepsze życzenia.

„Jak cudnie, dużo energii i zdrowia ❤️”, „Najpiekniejsza wiadomość 💖💖💖zdrówka dla was kochani”, „Ślicznie pani wygląda nawet z tym brzuszkiem ciążowym ❤️❤️”, komplementowali podekscytowani.

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

O tym, że jest w ciąży, serialowa Bożenka poinformowała w sylwestra, zamieszczając fotografię, na której jej mąż, Maciej Pela, trzyma rękę na jej brzuszku. Wiadomo, że tancerka urodzi w wakacje, prawdopodobnie w lipcu. Jest zatem obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Wraz z mężem poznała już płeć dziecka, jednak oboje póki co nie chcą jej zdradzić. Zaznaczają, że dla nich najważniejsze jest, by maleństwo urodziło się zdrowe.

Najnowsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej-Peli z brzuszkiem możesz zobaczyć w naszej galerii  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.