Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
HISTORIA MIŁOŚCI

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela poznali się podczas rozmowy o pracę, niedługo potem wzięli ślub. Oto historia ich miłości

Małżeństwem są od czterech lat. Jak spędzili rocznicę?

Karol Sowa 9 września 2022 13:01
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Co ciekawe, ich znajomi nie wierzyli, że ich miłość przetrwa. Jak czas pokazał, mylili się. Poznali się podczas rozmowy o pracę. To była miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ po kilku tygodniach doszło do zaręczyn. Razem tworzą idealną rodziną. Przypomnijmy, że Agnieszka i Maciej doczekali się dwóch córeczek: Emilii i Gabrysi. Zakochani niedawno świętowali czwartą rocznicę ślubu. Z tej okazji przypominamy historię ich miłości.

Historia miłości Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli.  

Poznali się w 2017 roku podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Ona poszukiwała instruktora hip-hopu do swojej szkoły tańca. Jak się okazało, został nim Maciej Pela. O trzy lata starszy choreograf zaimponował Agnieszce Kaczorowskiej profesjonalizmem, miłością do tańca oraz wyglądem. „Muszę przyznać, że już wtedy coś wisiało w powietrzu. Ale żadne z nas nie pozwoliło sobie na nic, bo byliśmy w zawodowych relacjach", wspominała. [cyt. z Fakt.pl]

Z czasem ich znajomość zaczynała kwitnąć. Można stwierdzić, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ po czterech miesiącach od pierwszego spotkania doszło do zaręczyn. Oboje twierdzą, że spotkali się w odpowiednim momencie. Wiedzieli, że to był idealny czas na stabilizację. „Całe życie się zastanawiałam, skąd będę wiedziała, że to będzie ten, za którego chcę wyjść za mąż. Teraz wiem, że to się po prostu czuje. Jeśli to jest taki strzał, jak w naszym przypadku, to nie ma na co czekać”, mówiła w rozmowie z Plejadą. Podobne zdanie ma jej partner.  

„Od pierwszego zejścia się minął tydzień, a później przyjechałam do jego rodziców na święta. Tydzień później już rozmawialiśmy o dzieciach”, dodała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Agnieszka Kowalska i Maciej Kozłowski byli nierozłączni. Wielkie uczucie przerwała tragedia...

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, przedślubna sesja Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczynski

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pel: ślub, dzieci i życie prywatne 

Ślub odbył się we wrześniu 2018 roku. Zakochani postanowili, że sakramentalne “tak” powiedzą sobie w Toskanii. Na uroczystość zaprosili rodzinę oraz przyjaciół. „Będąc dziewczynką, marzyłam o pięknym ślubie, przystojnym mężczyźnie i miłości jak z bajki. I co? Ślub idealny, mężczyzna wyjątkowy, a miłość niepowtarzalna. Marzenia naprawdę się spełniają”, pisała ulubienica widzów na swoim Instagramie.  

Niedługo po ślubie Agnieszka Kaczorowska zaszła w ciążę, a już w lipcu 2019 roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka, Emilia. To właśnie ona sprawiła, że w ich związku pojawiło się jeszcze więcej radości i miłości. Dwa lata później urodziła się ich kolejna pociecha, którą nazwali Gabrysia. „Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie", czytaliśmy na social-mediach popularnej tancerki.  

„Nie ma takiej drugiej osoby, która wiedziałaby o mnie tak wiele. Nie mam też typowej przyjaciółki „na telefon”, której chciałabym się wyżalić, poplotkować z nią. Gdy potrzebuję się wygadać, gadam z mężem”, opowiadała Agnieszka Kaczorowska [cyt. Fakt.pl]. Artystka nie ukrywa, że w ich małżeństwie bywają lepsze i gorsze dni. „Kłócimy się jak każda para, ale nasze spięcia trwają zwykle jeden dzień. Wolimy się pokłócić niż milczeć. Sprawy trzeba przegadać. Wszystko wyjaśnić do końca i wrócić do normalności. Szkoda czasu na ciche dni”, dodawała. 

Jaka jest ich recepta na idealny związek? Najważniejsze, żeby pamiętać o odpuszczaniu, wybaczaniu słabości i kontrolowaniu ego. Nie zamierzają chować problemów pod dywan. Dodatkowo potrafią potrafią oddzielić życie prywatne od zawodowego. „Rok po roku podążam swoją ścieżką pielęgnując w sobie największą z wartości - rodzinę. Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem”, pisał Maciej Pela. Agnieszka Kaczorowska dodała: „Jestem najszczęśliwsza pod słońcem, że obok mnie jest mężczyzna, który ma takie same wartości, z którym tak wiele mnie łączy i z którym, w tym samym czasie, tak wiele mnie dzieli, że możemy się uzupełniać. I jeszcze niezmiennie śmieszy mnie fakt, że zazdrośnicy dawali nam 3 miesiące, najwyżej rok...”, czytaliśmy na Instagramie gwiazdy.  

Niedawno zakochani świętowali czwartą rocznicę ślubu. Na social-mediach ulubienicy widzów pojawiło się archiwalne nagranie z dnia ślubu. „Dokładnie 4 lata temu… A ja Cię kocham @maciek.pela bardziej i bardziej. Po 4 latach dalej stwierdzam, że to był zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu, który zawsze będzie miał ważne miejsce w moim sercu", czytamy. 

Zakochanym życzymy dużo szczęścia i miłości. 

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Krawczyk był żonaty trzy razy. Szczęście odnalazł dopiero u boku Ewy

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, przedślubna sesja Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczynski

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, przedślubna sesja Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczynski

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.