Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl
styl życia

Agnieszka Kaczorowska-Pela zorganizowała córkom niesamowite urodziny!

Jak zorganizować imprezę urodzinową dla maluszka?

Redakcja VIVA! 31 lipca 2023 13:13
Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Agnieszka Kaczorowska sławę zyskała dzięki serialowi „Klan”. Tańczyła w programie „Taniec z gwiazdami”.  Znana jest również z prowadzenia swojego profilu na Instagramie, który obserwuje aż 418 tysięcy followersów. Znajdziemy na nim mnóstwo praktycznych porad dotyczących codziennego życia, ciąży czy wychowania dzieci. Prywatnie Agnieszka jest żoną i mamą dwóch córeczek: 4-letnią Emilią i 2-letnią Gabrielą. Obie dziewczynki mają urodziny pod koniec lipca: Emilka 26 lipca, a Gabrysia 28 lipca. Nic więc dziwnego, że Agnieszka i jej mąż pstanowili wyprawić im wspólne urodziny.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska-Pela wybrała dla swojej córeczki wyjątkowe imię 

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła niesamowite urodziny swoim córeczkom

Motywem przewodnim imprezy urodzinowej była „Kraina Lodu”. To jedna z ulubionych bajek dzieci, nic więc dziwnego, że to właśnie do świata Krainy Lody przenieśli się goście urodzinowej zabawy. Dekoracje, utrzymane w fioletowo-błękitno-białych odcieniach. „Co to był za dzień! Dziś na imprezkę urodzinową #EmiiGabi przenieśliśmy się do Krainy Lodu. Dziewczynki zachwycone…wszystkim! Dziękujemy tym, którzy się dziś z nami bawili! Wspaniali goście, piękna pogoda, atmosfera… wszystko dziś dopisało. (…) << O tym właśnie marzyłam >> usłyszeliśmy wieczorem od Emi wiele razy w różnych kontekstach…”, napisała Agnieszka w komentarzu do posta ze zdjęciami z imprezy.

„Ich radość, zaskoczenia, zachwyt, oczy pełne blasku…po to się celebruje urodziny! Po to się spełnia marzenia”, dodała Kaczorowska.

Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-dziecko-corka-maz-wywiad-okladka-sesja-4
Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela z córeczką Emilką w sesji dla magazynu VIVA!Mama

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.