Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska-Pela wybrała dla swojej córeczki wyjątkowe imię 

Znamy jego znaczenie

Olga Figaszewska 30 lipca 2021 14:03
Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela po raz drugi zostali rodzicami, a szczęśliwą nowiną podzielili się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Córeczka pary otrzymała wyjątkowe imię! Jakie jest jego znaczenie?

Agnieszka Kaczorowska-Pela po raz drugi została mamą

Małżonkowie nie mogli się już doczekać, kiedy ich rodzinka będzie już w komplecie. Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wychowują już dwuletnią Emilkę, a teraz dołączyła do nich… Gabrysia! 

„Z miłości i w imię miłości! ❤️ Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA”, takimi słowami dumna mama rozpoczęła swój wpis w czwartek, 29 lipca.

„To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️ W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! @maciek.pela U rock”, dodała tancerka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela podziękowała za ogromną pomoc i opiekę, położnej, Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny, całemu personelowi oraz dyrekcji szpitala.

„Natura jest niesamowita. A kobieta jest siłą! Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie”, zakończyła gwiazda.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska: „Początek drugiej ciąży był ogromnym wyzwaniem, potem przyszło supersamopoczucie”

Gabriela – znaczenie imienia

Jaka będzie córeczka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli? Przyjrzeliśmy się znaczeniu jej imienia. Pochodzi ono od imienia Gabriel, które oznacza wojownika Bożego.

Gabriela to zazwyczaj kobieta pena energii, przebojowa, która posiada własne zdanie. Ma głowę pełną pomysłów! Osoby o tym imieniu przyciągają do siebie ludzi i zarażają entuzjazmem, choć dla niektórych może być on dość przytłaczający. Zdarza się również, że indywidualność i siła Gabrieli często odbierana jest jako wada.

Gabriela jest konkretna, odważnie sięga po swoje cele, nie boi się marzyć, a każde przeciwności traktuje jak wyzwanie i z każdej trudnej sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Chętnie niesie pomoc innym i angażuje się w nią całą sobą. Przy niej można czuć się bezpiecznie i spokojnie.  

Źródło: Parenting.pl, księgaimion.com

Sprawdź też: Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny córeczki: „Dwa lata temu otrzymaliśmy od życia najpiękniejszy prezent”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?