Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl
O tym się mówi!

Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła dzieci. Teraz tłumaczy, dlaczego zdecydowała się na takie wyznanie

"Nie chcę podejmować za nie tak ważnych wyborów"

Aleksandra Frankowska 13 grudnia 2022 10:55
Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Niedawno Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła w jednym z wywiadów, że nie ochrzciła swoich dwóch córek. Teraz tłumaczy, dlaczego podjęła właśnie taką decyzję, która spotkała się z dość sporą kontrowersją ze strony jej fanów. Jaki jest prawdziwy powód?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska-Pela angażuje córki do udziału w reklamach. To „świetny start w dorosłość”

Kaczorowska nie ochrzciła córek

W ostatnim wywiadzie dla Plejady Kaczorowska przyznała, że nie ochrzciła swoich dzieci i nie planuje tego robić. Do tej pory tancerka i aktorka raczej stroniła od tematów religijnych, a jednak zrobiła wyjątek. Po jej słowach fani wydawali się mocno poruszeni. Teraz tłumaczy, czym spowodowana jest taka decyzja.

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska nie ochrzci dzieci?

W pierwszym wywiadzie Kaczorowska podkreśliła, że wraz z mężem nie są związani z kościołem, stąd też decyzja o nieochrzczeniu dzieci. Na swoim Instagramie postanowiła jednak dodatkowo wyjaśnić tę kwestię, ponieważ wielu jej fanów ta deklaracja wzburzyła.

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela o rodzicielstwie: „Wszystko się zintensyfikowało”

Nie zabieram głosu w tematach związanych z religią ani polityką. Jednak zgodziłam się odpowiedzieć na pytanie o chrzest dziewczynek... wiecie dlaczego? Zależy mi, aby ludzie traktowali dzieci jako rozumne istoty, które mają wolność wyboru. Już dziś daję im możliwość wyboru w codziennym, dziecięcym życiu i nie chcę podejmować za nie tak ważnych wyborów, jak przynależność do jakiejś religii bądź jej brak. Same zdecydują, a ja postaram się zadbać o ich jak najlepszą edukację i oczywiście we wszystkim będę je wspierać. To na czym mi zależy, to aby były blisko swojego serca. Zawsze. Wtedy pozostaną szczęśliwe — wyjaśniła Kaczorowska.

Aktorka podkreśliła, że każdy ma wolność wyboru i nie powinien negować decyzji innych. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.