Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Hyży zachwyca perfekcyjną sylwetką w bikini! 

Jaki jest sekret jej figury?

Olga Figaszewska 6 stycznia 2019 10:55
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży właśnie przebywa na urlopie. Dziennikarka wypoczywa poza granicami naszego kraju, gdzie korzysta ze słonecznej pogody i w końcu. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami z podróży. Jedno z nich zwróciło ich szczególną uwagę.

Agnieszka Hyży zachwyca w bikini

Agnieszka Hyży wraz z mężem, Grzegorzem Hyżym udała się na zasłużony odpoczynek. Zakochani za cel swojej podróży obrali Karaiby. Tam w końcu będą mogli naładować baterie i przygotować się na kolejny, pracowity rok.

Prezenterka postanowiła podzielić się z fanami mini relacją. Na Instagramie pojawiło się również zdjęcie, na którym Agnieszka Hyży pozuje w bikini! „Zima w bikini👙🔥Wakacje czas start...❤️”, napisała gwiazda. I wygląda obłędnie! Dziennikarka zachwyca perfekcyjną sylwetką.

„Ale figura 😊 ”, „👍👍👍👍ale ślicznie juz się czuje lato 🌞🌞🌞🌞👙👙”, „Idealne ciało ❤️ oficjalnie została pani moja motywacja numer 1 💕 ”, piszą zachwyceni fani.

Niektórzy dopytują, jaki jest sekret jej figury. Okazuje się, że nie spędza wielu godzin na siłowni i nie podlega restrykcyjnym dietom. Na początku roku nie martwi się o tym, by zgubić zbędne kilogramy przed wakacyjnym sezonem. W jednym z wywiadów gwiazda podkreślała, że idealne ciało zawdzięcza intensywnej pracy.

„Szczęśliwie udaje mi się trzymać wagowo w ryzach. (...) Nigdy w życiu nie stosowałam żadnej diety. Jem dużo owoców, jem dużo warzyw, staram się nie smażyć, ale to raczej, żeby się dobrze czuć, a nie, żeby myśleć o tym, jak to wpłynie na moje ciało”, mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

My jesteśmy zachwyceni!  

Agnieszka Hyży
Fot. InstaStories Agnieszki Hyży

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.