O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Hyży zachwyca perfekcyjną sylwetką w bikini! 

Jaki jest sekret jej figury?

Olga Figaszewska 6 stycznia 2019 10:55
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży właśnie przebywa na urlopie. Dziennikarka wypoczywa poza granicami naszego kraju, gdzie korzysta ze słonecznej pogody i w końcu. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami z podróży. Jedno z nich zwróciło ich szczególną uwagę.

Agnieszka Hyży zachwyca w bikini

Agnieszka Hyży wraz z mężem, Grzegorzem Hyżym udała się na zasłużony odpoczynek. Zakochani za cel swojej podróży obrali Karaiby. Tam w końcu będą mogli naładować baterie i przygotować się na kolejny, pracowity rok.

Prezenterka postanowiła podzielić się z fanami mini relacją. Na Instagramie pojawiło się również zdjęcie, na którym Agnieszka Hyży pozuje w bikini! „Zima w bikini👙🔥Wakacje czas start...❤️”, napisała gwiazda. I wygląda obłędnie! Dziennikarka zachwyca perfekcyjną sylwetką.

„Ale figura 😊 ”, „👍👍👍👍ale ślicznie juz się czuje lato 🌞🌞🌞🌞👙👙”, „Idealne ciało ❤️ oficjalnie została pani moja motywacja numer 1 💕 ”, piszą zachwyceni fani.

Niektórzy dopytują, jaki jest sekret jej figury. Okazuje się, że nie spędza wielu godzin na siłowni i nie podlega restrykcyjnym dietom. Na początku roku nie martwi się o tym, by zgubić zbędne kilogramy przed wakacyjnym sezonem. W jednym z wywiadów gwiazda podkreślała, że idealne ciało zawdzięcza intensywnej pracy.

„Szczęśliwie udaje mi się trzymać wagowo w ryzach. (...) Nigdy w życiu nie stosowałam żadnej diety. Jem dużo owoców, jem dużo warzyw, staram się nie smażyć, ale to raczej, żeby się dobrze czuć, a nie, żeby myśleć o tym, jak to wpłynie na moje ciało”, mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

My jesteśmy zachwyceni!  

Agnieszka Hyży
Fot. InstaStories Agnieszki Hyży

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!