Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Hyży zachwyca perfekcyjną sylwetką w bikini! 

Jaki jest sekret jej figury?

Olga Figaszewska 6 stycznia 2019 10:55
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży właśnie przebywa na urlopie. Dziennikarka wypoczywa poza granicami naszego kraju, gdzie korzysta ze słonecznej pogody i w końcu. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami z podróży. Jedno z nich zwróciło ich szczególną uwagę.

Agnieszka Hyży zachwyca w bikini

Agnieszka Hyży wraz z mężem, Grzegorzem Hyżym udała się na zasłużony odpoczynek. Zakochani za cel swojej podróży obrali Karaiby. Tam w końcu będą mogli naładować baterie i przygotować się na kolejny, pracowity rok.

Prezenterka postanowiła podzielić się z fanami mini relacją. Na Instagramie pojawiło się również zdjęcie, na którym Agnieszka Hyży pozuje w bikini! „Zima w bikini👙🔥Wakacje czas start...❤️”, napisała gwiazda. I wygląda obłędnie! Dziennikarka zachwyca perfekcyjną sylwetką.

„Ale figura 😊 ”, „👍👍👍👍ale ślicznie juz się czuje lato 🌞🌞🌞🌞👙👙”, „Idealne ciało ❤️ oficjalnie została pani moja motywacja numer 1 💕 ”, piszą zachwyceni fani.

Niektórzy dopytują, jaki jest sekret jej figury. Okazuje się, że nie spędza wielu godzin na siłowni i nie podlega restrykcyjnym dietom. Na początku roku nie martwi się o tym, by zgubić zbędne kilogramy przed wakacyjnym sezonem. W jednym z wywiadów gwiazda podkreślała, że idealne ciało zawdzięcza intensywnej pracy.

„Szczęśliwie udaje mi się trzymać wagowo w ryzach. (...) Nigdy w życiu nie stosowałam żadnej diety. Jem dużo owoców, jem dużo warzyw, staram się nie smażyć, ale to raczej, żeby się dobrze czuć, a nie, żeby myśleć o tym, jak to wpłynie na moje ciało”, mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

My jesteśmy zachwyceni!  

Agnieszka Hyży
Fot. InstaStories Agnieszki Hyży

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.