Jak wygląda ich relacja?

Olga Figaszewska 10 grudnia 2018 14:55

Agnieszka Hyży nigdy nie pomyślałaby, że może połączyć ich miłość. Wciąż się mijali, ale przełomem był Festiwal w Sopocie. „W kulisach ciągle wpadałam na niego. Przegadaliśmy tam sporo czasu. Przy pożegnaniu wziął ode mnie numer telefonu i rozjechaliśmy się każdy w swoją stronę”, mówiła niedawno w rozmowie z magazynem Pani. Od czterech lat wraz z wokalistą, Grzegorzem Hyżym tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo chociaż na początku wcale nie było im łatwo. Teraz dziennikarka zdecydowała się na kolejne szczere wyznanie dotyczące ich związku.

Grzegorz Hyży jest zazdrosny o żonę?

Bez wątpienia tworzą jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Agnieszka Hyży niejednokrotnie zachwycała zjawiskowymi kreacjami, podkreślającymi jej nienaganną figurę. Dziennikarka zwraca na siebie uwagę i przyciąga męskie spojrzenia.

„Grześkowi zdarza się mnie strofować, że mam za krótką sukienkę podczas jakiegoś wyjścia. Na ogół nie ma go wówczas ze mną, ale gdy wracam do domu, to słyszę pytania w stylu: krótszej sukienki nie było?! lub większego dekoltu nie można było mieć?”, wyznała Agnieszka Hyży w rozmowie z Faktem. Zdarza się tak, kiedy wokalista nie może towarzyszyć ukochanej podczas oficjalnych wyjść. „On lubi jak wyglądam seksownie, ale tylko, gdy wychodzę z nim”, dodała gwiazda. Nic dziwnego, że jej mąż bywa o nią zazdrosny. 

1/4
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
1/4

Grzegorz i Agnieszka Hyżowie od czterech lat tworzą szczęśliwy związek!

2/4
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
2/4

Rzadko odkrywają rodzinne sekrety i wypowiadają się na temat życia prywatnego.

3/4
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
3/4

W ostatniej rozmowie z Faktem, Agnieszka Hyży zdradziła jednak, że mąż bywa o nią zazdrosny!

4/4
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
4/4

„Grześkowi zdarza się mnie strofować, że mam za krótką sukienkę podczas jakiegoś wyjścia”, wyznała Agnieszka Hyży w rozmowie z Faktem.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.