Jak wygląda ich relacja?

Olga Figaszewska 10 grudnia 2018 14:55

Agnieszka Hyży nigdy nie pomyślałaby, że może połączyć ich miłość. Wciąż się mijali, ale przełomem był Festiwal w Sopocie. „W kulisach ciągle wpadałam na niego. Przegadaliśmy tam sporo czasu. Przy pożegnaniu wziął ode mnie numer telefonu i rozjechaliśmy się każdy w swoją stronę”, mówiła niedawno w rozmowie z magazynem Pani. Od czterech lat wraz z wokalistą, Grzegorzem Hyżym tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo chociaż na początku wcale nie było im łatwo. Teraz dziennikarka zdecydowała się na kolejne szczere wyznanie dotyczące ich związku.

Grzegorz Hyży jest zazdrosny o żonę?

Bez wątpienia tworzą jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Agnieszka Hyży niejednokrotnie zachwycała zjawiskowymi kreacjami, podkreślającymi jej nienaganną figurę. Dziennikarka zwraca na siebie uwagę i przyciąga męskie spojrzenia.

„Grześkowi zdarza się mnie strofować, że mam za krótką sukienkę podczas jakiegoś wyjścia. Na ogół nie ma go wówczas ze mną, ale gdy wracam do domu, to słyszę pytania w stylu: krótszej sukienki nie było?! lub większego dekoltu nie można było mieć?”, wyznała Agnieszka Hyży w rozmowie z Faktem. Zdarza się tak, kiedy wokalista nie może towarzyszyć ukochanej podczas oficjalnych wyjść. „On lubi jak wyglądam seksownie, ale tylko, gdy wychodzę z nim”, dodała gwiazda. Nic dziwnego, że jej mąż bywa o nią zazdrosny. 

1/4
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
1/4

Grzegorz i Agnieszka Hyżowie od czterech lat tworzą szczęśliwy związek!

2/4
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
2/4

Rzadko odkrywają rodzinne sekrety i wypowiadają się na temat życia prywatnego.

3/4
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
3/4

W ostatniej rozmowie z Faktem, Agnieszka Hyży zdradziła jednak, że mąż bywa o nią zazdrosny!

4/4
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
4/4

„Grześkowi zdarza się mnie strofować, że mam za krótką sukienkę podczas jakiegoś wyjścia”, wyznała Agnieszka Hyży w rozmowie z Faktem.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…