Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Hyży zdecydowała się na zmianę wyglądu!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 8 października 2018 10:30
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży, jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych, postanowiła, że czas na zmiany! Zdecydowała się na rozjaśnienie koloru włosów i nowe cięcie. Wygląda wspaniale!

Agnieszka Hyży – blondynka z grzywką

Gwiazda Polsatu kojarzy nam się z blondem, ale tym razem jasny kolor pojawił się na całej długości włosów – zniknęły ciemne odrosty. Ma też inny odcień. Do tego Agnieszka Hyży postawiła na długą i najmodniejszą Hollywood grzywkę, czyli curtain bang, która pięknie okala twarz. Pod swoim zdjęciem na Instagramie napisała: „Blondynka powróciła. Jak to jest naprawdę.... Mężczyźni wolą blondynki .... Czy jak u Kiepury „Blondynki,brunetki-ja wszystkie Was dziewczynki całować chcę”.

My lubimy Agnieszkę w obu wariantach, ale teraz, w połączeniu z opalenizną, chyba nawet bardziej! Podobnego zdania są także fani prezenterki, którzy zasypują ja komplementami: „Piękne włosy. Pasują ci. Ten kolor dodaje ci uroku”, „Piękne włosy”, „Mega pięknie”, „Mega włosy”.

Agnieszka zapytana o pielęgnację w jednym z komentarzy odpisała, że równolegle z kolorem robiła też pielęgnację keratynową i to właśnie jej zawdzięcza taki piękny blask! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.