Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Hyży zdecydowała się na zmianę wyglądu!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 8 października 2018 10:30
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży, jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych, postanowiła, że czas na zmiany! Zdecydowała się na rozjaśnienie koloru włosów i nowe cięcie. Wygląda wspaniale!

Agnieszka Hyży – blondynka z grzywką

Gwiazda Polsatu kojarzy nam się z blondem, ale tym razem jasny kolor pojawił się na całej długości włosów – zniknęły ciemne odrosty. Ma też inny odcień. Do tego Agnieszka Hyży postawiła na długą i najmodniejszą Hollywood grzywkę, czyli curtain bang, która pięknie okala twarz. Pod swoim zdjęciem na Instagramie napisała: „Blondynka powróciła. Jak to jest naprawdę.... Mężczyźni wolą blondynki .... Czy jak u Kiepury „Blondynki,brunetki-ja wszystkie Was dziewczynki całować chcę”.

My lubimy Agnieszkę w obu wariantach, ale teraz, w połączeniu z opalenizną, chyba nawet bardziej! Podobnego zdania są także fani prezenterki, którzy zasypują ja komplementami: „Piękne włosy. Pasują ci. Ten kolor dodaje ci uroku”, „Piękne włosy”, „Mega pięknie”, „Mega włosy”.

Agnieszka zapytana o pielęgnację w jednym z komentarzy odpisała, że równolegle z kolorem robiła też pielęgnację keratynową i to właśnie jej zawdzięcza taki piękny blask! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?