Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Hyży ostro odpowiedziała hejtującym ją matkom!

Wyznanie dziennikarki dotyczące macierzyństwa rozzłościło internautki

Konrad Szczęsny 18 października 2018 10:31
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

W intymnej rozmowie z Katarzyną Burzyńską, opublikowanej na blogu Anny Lewandowskiej babybyann, Agnieszka Hyży zwierzyła się, że gdy pierwszy raz zobaczyła swoją córkę po porodzie, nie czuła nic. To wyznanie spotkało się z falą negatywnych komentarzy, szczególnie ze strony internautek. Zarzuciły one dziennikarce, że jest "wyrodną matką" oraz że "nie powinna mieć dzieci". Małżonka Grzegorza Hyżego zamieściła w sieci zdjęcie z córką i opatrzyła je mocnym wpisem, w którym odpowiedziała hejterkom!

Agnieszka Hyży odpowiada hejterom na Instagramie

Prezenterka podkreśliła, że wypowiedź ta została wyrwana z kontekstu i zachęciła wszystkich, którzy poprzez komentarze i w prywatnych wiadomościach obrażają ją, by przeczytali cały wywiad.

"Tak właśnie wygląda „WYRODNA matka,która nie kocha swojego dziecka”....”BABSZTYL,celebrytka,nie powinna mieć dzieci”,”..........ciekawe co powie jej córka jak to przeczyta,że mamusia jej nie chciała”...Tak właśnie piszą o mnie - MAMIE -na podstawie wyrwanych z kontekstu zdań określających mój stan po urodzeniu Córki:)", zacytowała wypowiedzi hejterów Agnieszka Hyży.

"I w sumie to się cieszę, bo biorąc udział w „Wywiadówce” @annalewandowskahpba, poruszyłam chyba struny mocno skoro jest reakcja...spływają do mnie setki Waszych prywatnych wiadomości( dzięki za to‼️),które opisują podobne,często bardzo mocne historie dotyczące macierzyństwa,początków,emocji z tym związanych. Warto przeczytać całość wywiadu,by zrozumieć cały kontekst opowieści o mojej historii bycia rodzicem... Czy powiedzenie w tym kraju prawdy zawsze musi się spotykać z rynsztokową krytyką", podkreśliła.

Agnieszka Hyży o macierzyństwie i relacji z córką

Jednocześnie zapewniła, że z córką łączy ją silna wieź i stara się być dla niej jak najlepszą matką.

"Bycie Mamą to najlepsza rzecz na świecie,o czym przekonuję się każdego dnia,ale nie oszukujmy siebie i całego świata częstując innych słodkimi historyjkami jak z reklamy o pięknym bobasku...bywa kolorowo i bardzo ciężko,są huśtawki i chwile zwątpienia,jest też bezgraniczna i bezwarunkowa miłość. I niech moja Córka przeczyta to kiedyś...sama z nią o tym pogadam.Życie i nasza codzienność pokazują jakie są relacje,jaką jestem Mamą,jak wyglada nasza Patchworkowa (FAJNA‼️) Rodzina... Mamy Drogie ,możecie się ze mną zgadzać lub i nie ...najważniejsze to szanować swoje zdanie,poglądy i emocje", zaapelowała gwiazda.

Zgadzasz się z nią?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak właśnie wygląda „WYRODNA matka,która nie kocha swojego dziecka”....”BABSZTYL,celebrytka,nie powinna mieć dzieci”,”..........ciekawe co powie jej córka jak to przeczyta,że mamusia jej nie chciała”...😱🙈 .... Tak właśnie piszą o mnie -MAMIE-na podstawie wyrwanych z kontekstu zdań określających mój stan po urodzeniu Córki:) I w sumie to się cieszę,bo biorąc udział w „Wywiadówce” @annalewandowskahpba ,poruszyłam chyba struny mocno skoro jest reakcja...spływają do mnie setki Waszych prywatnych wiadomości( dzięki za to‼️),które opisują podobne,często bardzo mocne historie dotyczące macierzyństwa,początków,emocji z tym związanych. Warto przeczytać całość wywiadu,by zrozumieć cały kontekst opowieści o mojej historii bycia rodzicem... Czy powiedzenie w tym kraju prawdy zawsze musi się spotykać z rynsztokową krytyką❓ Bycie Mamą to najlepsza rzecz na świecie,o czym przekonuję się każdego dnia,ale nie oszukujmy siebie i całego świata częstując innych słodkimi historyjkami jak z reklamy o pięknym bobasku...bywa kolorowo i bardzo ciężko,są huśtawki i chwile zwątpienia,jest też bezgraniczna i bezwarunkowa miłość. I niech moja Córka przeczyta to kiedyś...sama z nią o tym pogadam.Życie i nasza codzienność pokazują jakie są relacje,jaką jestem Mamą,jak wyglada nasza Patchworkowa (FAJNA‼️) Rodzina... Mamy Drogie ,możecie się ze mną zgadzać lub i nie ...najważniejsze to szanować swoje zdanie,poglądy i emocje 🙏😘 I piszcie do mnie ...😍 . . . #mama #corka #razem #family #forever #love #friends #prawdziwa #historia #bez #sciemniania

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto się boi WYWIADÓWKI❓ Dzieci...bo, co będzie jak Rodzice wrócę do domu🙈Rodzice...bo, nie wiedzę co usłyszą o swoich Dzieciach🙈 Teraz tak na POWAŻNIE...zapraszam na moją wywiadówkę❤️ Rzadko mówię tak dużo ...zwłaszcza o sprawach tak prywatnych,intymnych i związanych z najważniejszą dla mnie sferą życia -bycia mamą,żoną,”macoszką”.Czy daję radę w rodzinie patchoworkowej❓Jak czuję bycie rodzicem...i co u nas w domu piszczy❓Wszystko to w wywiadzie...link w bio. MAMY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ‼️ #na #powaznie #o #zyciu #wywiad #mama #zona #macoszka #cala #prawda dzięki @annalewandowskahpba i @katarzyna_burzynska_sychowicz 😘

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.