Justyna Steczkowska jak syrena
Fot. Instagram@justynasteczkowska
O tym się mówi

Justyna Steczkowska pływa pod wodą niczym syrena!

Takich zdjęć jeszcze nie widzieliście!

Marta Cieplak 16 sierpnia 2023 14:30
Justyna Steczkowska jak syrena
Fot. Instagram@justynasteczkowska

Justyna Steczkowska wciąż potrafi zaskoczyć swoich fanów na Instagramie. Choć piosenkarka jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, to najnowszy filmik, który wrzuciła na Instastories przebił wszystko, co prezentowała do tej pory. Gwiazda pokazała bowiem jak pływa pod wodą w basenie, a filmowana była przez specjalne okno. Zobaczcie, jakie te zdjęcia robią wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Minge pozuje w bikini. Fani oniemieli z zachwytu

Justyna Steczkowska w bikini jak syrena

Na filmie widać było, jak Justyna Steczkowska nurkuje, przepływa przed samym okienkiem prezentując perfekcyjną sylwetkę w czarnymi bikini z ozdobnymi elementami, a następnie podpływa prosto do widzów i... wysyła całusy spod wody! Wygląda zupełnie jak zawodowa syrena z parków rozrywki rodem z Hawajów.

Justyna Steczkowska jak syrena pod wodą
Fot. Instagram@justynasteczkowska

Justyna Steczkowska jak syrena w basenie
Fot. Instagram@justynasteczkowska

Najbardziej zaskakuje nas fakt, że Justyna Steczkowska miała na filmiku w pełni otwarte oczy mimo, że zapewne chlor dał jej się we znaki. Podziwiamy jej zaangażowanie!

Justyna Steczkowska jak syrena w bikini
Fot. Instagram@justynasteczkowska

Nie sposób też nie zachwycić się jej wręcz spektakularną figurą, którą zresztą chętnie eksponuje. Takie ciało zawdzięcza jednak nie tylko genom, ale przede wszystkim regularnym treningom. Justyna Steczkowska przyznaje, że czasem taki wysiłek to mordęga i wyrzeczenie, ale po nim zawsze jest z siebie dumna. I słusznie!

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.