Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
Z życia gwiazd

Justyna Steczkowska zdradziła bolesną prawdę. Był czas, że chodziła głodna

„Nie stać mnie było na jedzenie”, wyznała artystka

Marta Nawacka 13 sierpnia 2023 07:47
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Od połowy lat 90. obecna jest na polskiej scenie muzycznej i śmiało można powiedzieć, że dziś jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek. Jednak choć udało jej się zrobić ogromną karierę, to okazuje się, że był czas, kiedy Justyna Steczkowska mierzyła się z poważnymi problemami finansowymi, w wyniku których często chodziła głodna...

Justyna Steczkowska – kariera i życie prywatne

Na polskiej scenie muzycznej obecna jest już od połowy lat 90. Od tego czasu udało jej się osiągnąć wiele sukcesów, nagrać wspaniałe hity i zrobić karierę. W 1995 roku Justyna Steczkowska reprezentowała nawet Polskę na 40. Konkursie Piosenki Eurowizji. Prywatnie od 2000 roku jest szczęśliwą żoną Macieja Myszkowskiego, z którym doczekała się dwójki dzieci: synów Leona i Stanisława. Jednak choć dziś jest spełnioną artystką i cieszy się stabilnością finansową, to okazuje się, że początki jej kariery nie były usłane różami...

Czytaj też: Paulina Smaszcz zwróciła się do Kasi Cichopek: „Brak wstydu?”. Odpowiedziała Adrianna Biedrzyńska

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Smutne wyznanie Justyny Steczkowskiej. Wokalistka często chodziła głodna

Podczas rozmowy z reporterem Plotka artystka postanowiła szczerze opowiedzieć o swoich trudnych początkach. Okazuje się, że Justyna Steczkowska borykała się z poważnymi problemami finansowymi, przez co często chodziła głodna... „Chodziłam często głodna, bo nie stać mnie było na jedzenie. Schudłam prawie 10 kilo, bo nie miałam co jeść. Był taki czas”, wyznała i zwróciła się z przesłaniem do swoich fanów: „Warto się zdecydowanie nie poddawać”.

Przez to, że w życiu mierzyła się z różnymi trudnymi sytuacjami, Justyna Steczkowska uważa, że film opowiadający o niej mógłby być ciekawym przedsięwzięciem. „Teraz jak o tym mówisz, to rzeczywiście sobie myślę, że ten film mógłby być trochę zabawny, trochę smutny, trochę ciekawy. Cała ta młodość i dochodzenie do tego momentu, kiedy wygrałam Opole i później też ta walka w show-biznesie… Kawał historii. Mogłoby to być ciekawe”, odpowiedziała dziennikarzowi, który zapytał ją, co myśli o powstaniu takiej produkcji.  

Zobacz także: Była żona Pascala Brodnickiego w żałobie. Agnieszka Mielczarek straciła kolejną bliską osobę

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.