Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Smaszcz zwróciła się do Kasi Cichopek: „Brak wstydu?”. Odpowiedziała Adrianna Biedrzyńska

Zaskakująca wymiana komentarzy

Rafał Kowalski 12 sierpnia 2023 07:50
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Od rozstania Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz mijają już 4 lata. W tym czasie znany prezenter zdążył się ponownie zakochać. Wybranką jego serca okazała się koleżanka z pracy Katarzyna Cichopek. Para wypoczywa w słonecznej Grecji, a w tym czasie na polskich mediach społecznościowych Paulina Smaszcz wyrażała swoje rozczarowanie. Głos zabrała też Adrianna Biedrzyńska.

Wpisy Pauliny Smaszcz. Odpowiedź Adrianny Biedrzyńskiej

Przypomnijmy słowa, które w ostatnim czasie opublikowała była żona Macieja Kurzajewskiego. Jeden ze wpisów dotyczył domu, w którym spędziła wiele lat. „W Starej Miłośnie Konkubina bez wahania mieszkania w naszym rodzinnym domu, śpi w moim łóżku, nawet na tym samym materacu, je z moich talerzy i kąpie się w mojej wannie. Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy?", napisała Paulina Smaszcz.

To właśnie pod tym wpisem odezwała się Adrianna Biedrzyńska. „OMG. Paulina, po co ci to? Wywal to, please. Kochana, martwię się o ciebie. Życie jest takie krótkie. Kochaj siebie”,  napisała.

„Kocham szalenie! Nie wiem skąd Twoje wątpliwości? Ado, całuję i podziwiam Ciebie nieustająco", od razu odpowiedziała Kobieta-Petarda.

To jednak nie koniec myśli, które chciała przekazać dalej… „Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce? Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje. Dzwonią i piszą do mnie znajomi, że to samo miejsce, ten sam hotel, te same restauracje i nawet leżaki te same”, pisała Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Adrianna Biedrzyńska, Dzień Dobry TVN, 2022
Fot. Wojciech Olkusnik/Dzien Dobry TVN/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ciche odpowiedzi na wpisy byłej żony dziennikarza

Wiele osób liczyło, że zakochani w mocnych słowach odniosą się do powyższych wpisów. Ale ci dodali po prostu kolejne wakacyjne zdjęcia i napisali pod nimi.

 „Enjoy the silence” i "żyj swoim życiem" – Maciej Kurzajewski;

„#niepytamozgodębomogę” – Kasia Cichopek.

Co sądzicie o tej sytuacji? 

Czytaj też: Doczekali się dziecka, ich związek zakończył się rok po narodzinach syna. Tajemnice związku Pawła Deląga z Katarzyną Gajdarską

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.