Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska żałuje związku ze starszym mężczyzną. „Zostałam rozjechana”

„Potraktował mnie jak...”

Monika Katarzyna Krupska 14 listopada 2018 16:30
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska od 24 lat gości na polskiej scenie. Wokalistka wkraczając do show-biznesu miała zaledwie 18 lat. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, które okupione zostały wieloma wyrzeczeniami, a także i traumatycznymi przeżyciami. O tych ostatnich artystka opowiedziała w najnowszym wywiadzie. Jej słowa szokują!

Agnieszka Chylińska o związkach 

Na półki sklepowe właśnie trafiła płyta Agnieszki Chylińskiej Pink Punk. Wokalistka promując swoje najnowsze dzieło udzieliła bardzo mocnego wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, Marcinowi Prokopowi i Edwardowi Miszczakowi. Artystka przyznała się do związku ze starszym od siebie mężczyzna, który ją zniszczył. Konsekwecje tej znajomości odczuwa do dzisiaj.

„To był sku******. Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez bardzo dojrzałego faceta, który potraktował mnie jak gó**o i to właśnie wpłynęło na historię mojego życia jako kobiety, że pomyślałam sobie: „Ja pie*****, jeżeli ja przychodzę z takimi prostymi sprawami jak miłość, oddanie, swoje dziewictwo, daję na szalę wszystko facetowi, który to traktuje jak gó**o, to włącza się myślenie — kim ja jestem, że on mnie tak potraktował? Co ja jestem warta?”, mówiła Agieszka Chylińska.

Dodała, że pierwsze lata O.N.A. były bardzo ciężkie. Wokalistka zmagała się z depresjami, załamaniami, kilka razy próbowała popełnić samobójstwo! Wpływ na to mieli ludzie będący blisko niej. Ci chcieli wyłącznie zarobić pieniądze, nie interesowała ich psychika Agnieszki.

„Ja czułam, że się mijam z tym snem, który sobie wymyśliłam, że się strasznie przestrzeliłam”, wyznała artystka. I dodała, że wejście w świat, gdy ma się 18 lat to zdecydowanie za wcześniej. 

Co dało jej w końcu poczucie ukojenia? „Bardzo wierzyłam w to, że uda mi się wejść w taki standardowy świat. Bardzo tego chciałam. Mówię o małżeństwie o rodzinie. (…) Wydawało mi się, że jak zmontuje to CV i pokaże Panu Bogu i powiem: „Posłuchaj ja już jestem porządna, mam fajne życie, zobacz ku*** wzięłam ślub kościelny, gów** nie. Demony przylazły i rozszarpały mi wszystko”, wyznała.

I dodała, że normalne życie „nie jest bajką” i wciąż sobie z nim nie poradziła. „To jest straszny moment ,kiedy łapiesz się na tym, że unieszczęśliwiasz osoby, które nie są winne tej sytuacji. Nie dałam rady”, zakończyła.

Cały wywiad Agnieszki Chylińskiej można zobaczyć w serwisie YouTube.  

Agnieszka Chylińska promuje nową płytę Pink Punk
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram @agnieszka.chylinska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.