„To były pierwsze lata O.N.A.”

Monika Katarzyna Krupska 13 listopada 2018 20:00

Agnieszka Chylińska przez lata swojej kariery przeszła wielką metamorfozę. Dawniej wielka skandalistka, szukająca akceptacji, dziś spełniona artystka, która jest kochającą żoną i matką. Wokalistka, która obecnie zajmuje się promocją swojej najnowszej płyty Pink Punk zdecydowała się na opowiedzenie swojej historii. W szczerym wywiadzie opowiedziała m.in. o swoich próbach samobójczych!

Agnieszka Chylińska samobójstwo 

Agnieszka Chylińska w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, Marcinem Prokopem i Edwardem Miszczakiem przyznała się do ostrego i szokującego życia. Wiele lat temu, gdy gwiazda zaczynała swoją karierę nie potrafiła odnaleźć się w świecie artystów. 

„Moi koledzy byli bezwzględni - trzeba było grać i śpiewać jak najlepiej, oczekiwali ode mnie 100 procent, a oni byli już 20 lat na scenie, a ja nie miałam ani jednego miesiąca przepracowanego. To na mnie przyszło bez żadnego filtra”, powiedziała Chylińska.

Dodała, że otaczała się ludźmi, którzy wyłącznie chcieli na niej zarobić pieniądze. Nikogo nie interesowało, jak Chylińska czuje się psychicznie. „Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze, to były pierwsze lata O.N.A.. Ja czułam, że się mijam z tym snem, który sobie wymyśliłam, że się strasznie przestrzeliłam”, powiedziała. Wyznała, że wejście w świat nie tylko show-biznesu, ale i relacji damsko-męskich, gdy ma się 18 lat jest za wcześniej. „Zostałam zniszczona, zepsuta, rozpi********, ten alkohol, narkotyki, faceci - to było za szybko”, mówiła.

Agnieszka Chylińska powiedziała, że przez wiele lat naśladowała innych, choć nie chciała tego robić. W środowisku alkohol, narkotyki czy seks były normalne, więc trudno było jej z tego wyjść. 

Co dało jej w końcu poczucie ukojenia? „Bardzo wierzyłam w to, że uda mi się wejść w taki standardowy świat. Bardzo tego chciałam. Mówię o małżeństwie o rodzinie. (…) Wydawało mi się, że jak zmontuje to CV i pokaże Panu Bogu i powiem: „Posłuchaj ja już jestem porządna, mam fajne życie, zobacz ku*** wzięłam ślub kościelny, gów** nie. Demony przylazły i rozszarpały mi wszystko”, wyznała. 

Dodała, że nie poradziła sobie z normalnym życiem, bo to „nie jest jej bajka”. „To jest straszny moment ,kiedy łapiesz się na tym, że unieszczęśliwiasz osoby, które nie są winne tej sytuacji. Nie dałam rady.

Cały wywiad z Agnieszką Chylińską w serwisie YouTube.  

1/4
Agnieszka Chylińska promuje nową płytę Pink Punk
Copyright @Artur Zawadzki/REPORTER
1/4

Agnieszka Chylińska zajmuje się obecnie promocją swojej najnowszej płyty Pink Punk

2/4
Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Copyright @Krzysztof Opaliński
2/4

Wokalistka udzieliła bardzo szczerego wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, Marcinowi Prokopowi i Edwardowi Miszczakowi 

3/4
Agnieszka Chylińska irokez
Copyright @ONS
3/4

Chylińska opowiedziała o trudnych relacjach z rodzicami, a także o początkach zespołu O.N.A.

4/4
Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Copyright @Krzysztof Opaliński
4/4

Przyznała się też do prób samobójczych 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?