O TYM JEST GŁOŚNO

„Trzy tygodnie do trzech miesięcy. Taki wyrok usłyszałam”. Adrianna Biedrzyńska o raku

Aktorka poruszająco o walce z nowotworem

Konrad Szczęsny 25 września 2018 11:57

Cztery lata temu wygrała życie. Adrianna Biedrzyńska przeszła wówczas operację usunięcia guza mózgu. Mimo że lekarze nie dawali jej początkowo dużych szans na przeżycie, nowotwór udało się spacyfikować. Aktorka, znana z takich seriali, jak Klan i Barwy szczęścia, po czterech latach od tego zdarzenia zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym wspomina walkę z rakiem.

Adrianna Biedrzyńska o wygranej walce z rakiem

Na swoim profilu na Facebooku Adrianna Biedrzyńska podkreśliła, że diagnoza zabrzmiała dla niej jak wyrok. Lekarz zaznaczył wówczas, że szanse na pokonanie nowotworu są niewielkie.

„Miały być trzy tygodnie do trzech miesięcy... Taki początkowo wyrok otrzymałam, tyle życia przy pierwszej diagnozie lekarz mi obiecał...”, wspomina aktorka.

Przeszła jednak naświetlania, które zmniejszyły wielkość guza, później zaś operację jego usunięcia. Dzisiaj cieszy się pełnią życia, jest zdrowa i szczęśliwa. W poruszających słowach z okazji 4. rocznicy pokonania raka podziękowała lekarzom oraz ukochanemu, Sebastianowi Błaszczkowi.

„Wygrałam. Dzisiaj czwarta rocznica po zabiegu usunięcia intruza, guza mózgu który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się nieproszony. Czwarta rocznica mojego nowego życia po zabiegu Gamma Knife, Jestem zdrowa, szczęśliwa, czuję się świetnie ❤️❤️❤️ Profesor Mirosław Ząbek, Doktor Sebastian Dzierzęcki i Sebastian Blaszczak... mężczyźni dzięki którym jestem ❤️❤️❤️ To był 23 września 2014 rok”, zakończyła wyraźnie poruszona gwiazda, która wpis opatrzyła kilkoma zdjęciami z lekarzem i swoim partnerem.

Fani podkreślili, że podziwiają Adriannę Biedrzyńską za wolę walki i cieszą się z jej szczęściem. W komentarzach nie szczędzili aktorce ciepłych słów  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.