Aktorka poruszająco o walce z nowotworem

Konrad Szczęsny 25 września 2018 11:57

Cztery lata temu wygrała życie. Adrianna Biedrzyńska przeszła wówczas operację usunięcia guza mózgu. Mimo że lekarze nie dawali jej początkowo dużych szans na przeżycie, nowotwór udało się spacyfikować. Aktorka, znana z takich seriali, jak Klan i Barwy szczęścia, po czterech latach od tego zdarzenia zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym wspomina walkę z rakiem.

Adrianna Biedrzyńska o wygranej walce z rakiem

Na swoim profilu na Facebooku Adrianna Biedrzyńska podkreśliła, że diagnoza zabrzmiała dla niej jak wyrok. Lekarz zaznaczył wówczas, że szanse na pokonanie nowotworu są niewielkie.

„Miały być trzy tygodnie do trzech miesięcy... Taki początkowo wyrok otrzymałam, tyle życia przy pierwszej diagnozie lekarz mi obiecał...”, wspomina aktorka.

Przeszła jednak naświetlania, które zmniejszyły wielkość guza, później zaś operację jego usunięcia. Dzisiaj cieszy się pełnią życia, jest zdrowa i szczęśliwa. W poruszających słowach z okazji 4. rocznicy pokonania raka podziękowała lekarzom oraz ukochanemu, Sebastianowi Błaszczkowi.

„Wygrałam. Dzisiaj czwarta rocznica po zabiegu usunięcia intruza, guza mózgu który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się nieproszony. Czwarta rocznica mojego nowego życia po zabiegu Gamma Knife, Jestem zdrowa, szczęśliwa, czuję się świetnie ❤️❤️❤️ Profesor Mirosław Ząbek, Doktor Sebastian Dzierzęcki i Sebastian Blaszczak... mężczyźni dzięki którym jestem ❤️❤️❤️ To był 23 września 2014 rok”, zakończyła wyraźnie poruszona gwiazda, która wpis opatrzyła kilkoma zdjęciami z lekarzem i swoim partnerem.

Fani podkreślili, że podziwiają Adriannę Biedrzyńską za wolę walki i cieszą się z jej szczęściem. W komentarzach nie szczędzili aktorce ciepłych słów  

1/5
Adrianna Biedrzyńska wspomina 4. rocznicę pokonania raka
Copyright @Facebook @Adrianna Biedrzyńska
1/5

Adrianna Biedrzyńska z lekarzem, dzięki któremu udało jej się pokonać raka.

2/5
Adrianna Biedrzyńska wspomina 4. rocznicę pokonania raka
Copyright @Facebook @Adrianna Biedrzyńska
2/5

Adrianna Biedrzyńska z lekarzem, dzięki któremu udało jej się pokonać raka.

3/5
Adrianna Biedrzyńska wspomina 4. rocznicę pokonania raka
Copyright @Facebook @Adrianna Biedrzyńska
3/5

Adrianna Biedrzyńska z ukochanym Sebastianem Blaszczakiem i personelem szpitala, w którym przeszła operację usunięcia guza mózgu.

4/5
Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu
Copyright @ONS
4/5

Adrianna Biedrzyńska przeszła zabieg usunięcia guza mózgu cztery lata temu.

5/5
Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu
Copyright @Akpa
5/5

Adrianna Biedrzyńska w 2014 roku wygrała walkę z nowotworem i dzisiaj cieszy się dobrym zdrowiem.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.