Aktorka poruszająco o walce z nowotworem

Konrad Szczęsny 25 września 2018 11:57

Cztery lata temu wygrała życie. Adrianna Biedrzyńska przeszła wówczas operację usunięcia guza mózgu. Mimo że lekarze nie dawali jej początkowo dużych szans na przeżycie, nowotwór udało się spacyfikować. Aktorka, znana z takich seriali, jak Klan i Barwy szczęścia, po czterech latach od tego zdarzenia zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym wspomina walkę z rakiem.

Adrianna Biedrzyńska o wygranej walce z rakiem

Na swoim profilu na Facebooku Adrianna Biedrzyńska podkreśliła, że diagnoza zabrzmiała dla niej jak wyrok. Lekarz zaznaczył wówczas, że szanse na pokonanie nowotworu są niewielkie.

„Miały być trzy tygodnie do trzech miesięcy... Taki początkowo wyrok otrzymałam, tyle życia przy pierwszej diagnozie lekarz mi obiecał...”, wspomina aktorka.

Przeszła jednak naświetlania, które zmniejszyły wielkość guza, później zaś operację jego usunięcia. Dzisiaj cieszy się pełnią życia, jest zdrowa i szczęśliwa. W poruszających słowach z okazji 4. rocznicy pokonania raka podziękowała lekarzom oraz ukochanemu, Sebastianowi Błaszczkowi.

„Wygrałam. Dzisiaj czwarta rocznica po zabiegu usunięcia intruza, guza mózgu który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się nieproszony. Czwarta rocznica mojego nowego życia po zabiegu Gamma Knife, Jestem zdrowa, szczęśliwa, czuję się świetnie ❤️❤️❤️ Profesor Mirosław Ząbek, Doktor Sebastian Dzierzęcki i Sebastian Blaszczak... mężczyźni dzięki którym jestem ❤️❤️❤️ To był 23 września 2014 rok”, zakończyła wyraźnie poruszona gwiazda, która wpis opatrzyła kilkoma zdjęciami z lekarzem i swoim partnerem.

Fani podkreślili, że podziwiają Adriannę Biedrzyńską za wolę walki i cieszą się z jej szczęściem. W komentarzach nie szczędzili aktorce ciepłych słów  

1/5
Adrianna Biedrzyńska wspomina 4. rocznicę pokonania raka
Copyright @Facebook @Adrianna Biedrzyńska
1/5

Adrianna Biedrzyńska z lekarzem, dzięki któremu udało jej się pokonać raka.

2/5
Adrianna Biedrzyńska wspomina 4. rocznicę pokonania raka
Copyright @Facebook @Adrianna Biedrzyńska
2/5

Adrianna Biedrzyńska z lekarzem, dzięki któremu udało jej się pokonać raka.

3/5
Adrianna Biedrzyńska wspomina 4. rocznicę pokonania raka
Copyright @Facebook @Adrianna Biedrzyńska
3/5

Adrianna Biedrzyńska z ukochanym Sebastianem Blaszczakiem i personelem szpitala, w którym przeszła operację usunięcia guza mózgu.

4/5
Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu
Copyright @ONS
4/5

Adrianna Biedrzyńska przeszła zabieg usunięcia guza mózgu cztery lata temu.

5/5
Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu
Copyright @Akpa
5/5

Adrianna Biedrzyńska w 2014 roku wygrała walkę z nowotworem i dzisiaj cieszy się dobrym zdrowiem.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.