Melania Trump w szpilkach w drodze do Teksasu.
Fot. East News, Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Czy Melania Trump pomyliła miejsce katastrofy z wybiegiem dla modelek?

Marta Roszewska 30 sierpnia 2017 15:00
Melania Trump w szpilkach w drodze do Teksasu.
Fot. East News, Getty Images

Donald Trump, w towarzystwie żony Melanii, odwiedzili wczoraj zmagający się ze skutkami huraganu Teksas. Wczesnym rankiem para prezydencka opuściła Biały Dom, gdzie sfotografowano ich w drodze na samolot. Stylizacja Melanii spotkała się z ogromną krytyką. Dlaczego? Pierwsza dama miała na sobie oliwkową bomberkę, ciemne aviatory i... 10-centymetrowe szpilki od Manolo Blahnika! Całość porównano do kobiecej wersji Toma Cruise'a z filmu „Top Gun”. Czy słusznie?

Donald i Melania Trump w drodze do Teksasu
Fot. East News

 

Polecamy także: Czy Melania Trump zostanie nową ikoną mody? Zobaczcie jej stylizacje podczas podróży po Europie!

 

Szybka zmiana stroju

 

Podczas lotu Melania dokonała szybkiej zmiany. Wydaje się, że pojawiające się komentarze o niepraktycznym stroju dały jej do myślenia, ponieważ w Teksasie pojawiła się już w innej stylizacji. Wychodząc z samolotu, została sfotografowana w luźnej nieskazitelnie białej koszuli, czapce z daszkiem FLOTUS (skrót od First Lady of The United States - Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych) i przede wszystkim - nowych, białych tenisówkach.
 

Donald i Melania Trump w drodze do Teksasu
Fot. East News
Donald i Melania Trump w drodze do Teksasu
Fot. East News

 

Nowa stylizacja, choć widać, że równie dopracowana, jak inne looki Melanii (biel aż razi w oczy!), była zdecydowanie bardziej odpowiednim wyborem niż strój à la bohaterka „Top Gun”.

Melania doskonale wie, jak ubrać się na oficjalne uroczystości czy spotkania w Białym Domu. Ale czy jej styl sprawdził się w tak trudnej sytuacji?

 

Zobacz także: Te plecaki nadają się nie tylko do szkoły! Wybraliśmy 10 hitowych propozycji na jesień

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.