Melania Trump w szpilkach w drodze do Teksasu.
Fot. East News, Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Czy Melania Trump pomyliła miejsce katastrofy z wybiegiem dla modelek?

Marta Roszewska 30 sierpnia 2017 15:00
Melania Trump w szpilkach w drodze do Teksasu.
Fot. East News, Getty Images

Donald Trump, w towarzystwie żony Melanii, odwiedzili wczoraj zmagający się ze skutkami huraganu Teksas. Wczesnym rankiem para prezydencka opuściła Biały Dom, gdzie sfotografowano ich w drodze na samolot. Stylizacja Melanii spotkała się z ogromną krytyką. Dlaczego? Pierwsza dama miała na sobie oliwkową bomberkę, ciemne aviatory i... 10-centymetrowe szpilki od Manolo Blahnika! Całość porównano do kobiecej wersji Toma Cruise'a z filmu „Top Gun”. Czy słusznie?

Donald i Melania Trump w drodze do Teksasu
Fot. East News

 

Polecamy także: Czy Melania Trump zostanie nową ikoną mody? Zobaczcie jej stylizacje podczas podróży po Europie!

 

Szybka zmiana stroju

 

Podczas lotu Melania dokonała szybkiej zmiany. Wydaje się, że pojawiające się komentarze o niepraktycznym stroju dały jej do myślenia, ponieważ w Teksasie pojawiła się już w innej stylizacji. Wychodząc z samolotu, została sfotografowana w luźnej nieskazitelnie białej koszuli, czapce z daszkiem FLOTUS (skrót od First Lady of The United States - Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych) i przede wszystkim - nowych, białych tenisówkach.
 

Donald i Melania Trump w drodze do Teksasu
Fot. East News
Donald i Melania Trump w drodze do Teksasu
Fot. East News

 

Nowa stylizacja, choć widać, że równie dopracowana, jak inne looki Melanii (biel aż razi w oczy!), była zdecydowanie bardziej odpowiednim wyborem niż strój à la bohaterka „Top Gun”.

Melania doskonale wie, jak ubrać się na oficjalne uroczystości czy spotkania w Białym Domu. Ale czy jej styl sprawdził się w tak trudnej sytuacji?

 

Zobacz także: Te plecaki nadają się nie tylko do szkoły! Wybraliśmy 10 hitowych propozycji na jesień

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.