Olga Figaszewska 19 października 2017 08:55
1/7
Melania Trump MT
Copyright @East News
1/7

Pierwsza Dama Ameryki ma swojego sobowtóra?! Teorie spiskowe głoszą, że to nie Melania Trump w ostatnim czasie towarzyszy mężowi podczas medialnych wystąpień! Jaka jest prawda?

 

Spekulacje pojawiły się zaraz po piątkowej konferencji prasowej zwołanej przed Białym Domem. Melania dzielnie dotrzymywała kroku mężowi, gdy ten wypowiada się na temat huraganów w Puerto Rico czy umowy nuklearnej z Iranem. Ponownie wystąpienie małżonków nie umknęło uwadze użytkowników sieci, którzy twierdzą, że stojąca obok Trumpa kobieta nie jest Melanią! Jej zachowanie i wygląd było zupełnie inne! I podobno mają na to dowody!

 

Zobacz też: O licznych zdradach, samotnym macierzyństwie i burzliwym małżeństwie… Czy książka Ivany Trump zaszkodzi prezydentowi USA? a także „To ja jestem pierwszą damą”, mówi była żona Donalda Trumpa, Ivana. Co na to Melania Trump?


Melania Trump ma sobowtóra?

Internauci w mediach społecznościowych dokładnie podsumowali wizerunek Melanii Trump z ostatniego wystąpienia. Na analizowanym nagraniu Pierwsza Dama  ma na sobie płaszcz i okulary przeciwsłoneczne zasłaniające jej charakterystyczne rysy twarzy. Co ciekawe, Melania korzysta z nich zawsze podczas medialnych wystąpień i zdaniem krytyków nie pełnią one roli dodatku do stylizacji. Większość z osób uważa, że kobieta stojąca obok prezydenta ma zupełnie inny kształt nosa, kości policzkowych, a także ust.  Nawet fryzura wygląda wyjątkowo nienaturalnie, tak jakby była to zwykłaperuka. Co więcej! Po sieci już krążą materiały wideo zatytułowane: „Sobowtór Melanii Trump” i „Fejkowa Melania”. Najpopularniejszy post ma już 60 tysięcy udostępnień, a o sytuację opisują już kolejne amerykańskie media.

 

Zobacz także: Niestosowne stylizacje Melanii Trump. „Stanowisko zobowiązuje”, piszą fani. Zobaczcie największe modowe wpadki pierwszej damy!

 

Polecamy też: Czy nie za wcześnie okrzyknięto Melanię Trump ikoną stylu?! Zobaczcie jej modowe wpadki!

 


To nie pierwszy raz, gdy Pierwsza Dama USA zostaje posądzana o posiadanie sobowtóra. Najpierw doknęło to Hillary Clinton. W mediach społecznościowych trendował hashtag #hillarysbodydouble.

 


Czy rzeczywiście Melania wyglądała inaczej niż zazwyczaj i teorie spiskowe mogą okazać się prawdziwe? Zauważacie różnice? Zdjęcia i nagranie, które zwróciły uwagę internautów znajdziecie w naszej galerii!

 

2/7
Melania Trump
Copyright @East News
2/7

Melania Trump wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i Internautów. Zwłaszcza jej relacja z Donaldem Trumpem. Na kolejnych stronach w naszej galerii znajdziecie materiały, które wzbudziły ogromne kontrowersje.

 

Zobacz też: O licznych zdradach, samotnym macierzyństwie i burzliwym małżeństwie… Czy książka Ivany Trump zaszkodzi prezydentowi USA?

 

Zobacz także: Być może nawet była żona Donalda Trumpa będzie pełniła ważną funkcję. Na co może liczyć Ivana Trump?

 

Polecamy też: Czy nie za wcześnie okrzyknięto Melanię Trump ikoną stylu?! Zobaczcie jej modowe wpadki!

 

 

4/7
Melania Trump, Donald Trump
Copyright @East News
4/7

Myślicie, że naprawdę Melania ma swojego sobowtóra?

Polecamy też: Czy nie za wcześnie okrzyknięto Melanię Trump ikoną stylu?! Zobaczcie jej modowe wpadki!

 

 

Polecamy też: Noszą kosztowną biżuterię, jeżdżą mercedesami, chcą by kobiety głosowały na Donalda Trumpa. Poznajcie Trumpetki

6/7
Melania Trump, Donald Trump
Copyright @East News
6/7

 

Czy w rzeczywistości okulary, które stanowią element jej stylizacji, pełnią rolę maski?

 

Polecamy też: Czy nie za wcześnie okrzyknięto Melanię Trump ikoną stylu?! Zobaczcie jej modowe wpadki!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.