Melania Trump i Ivana Trump, czyli kto jest pierwszą damą
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

„To ja jestem pierwszą damą”, mówi była żona Donalda Trumpa, Ivana. Co na to Melania Trump?

Gabriela Czernecka 10 października 2017 19:26
Melania Trump i Ivana Trump, czyli kto jest pierwszą damą
Fot. East News

 

Występ Ivany Trump, pierwszej żony Donalda Trumpa w programie śniadaniowym wzbudził spore kontrowersje. Ivana Trump, promując swoją nową książkę nazwała się... pierwszą damą! Te słowa szybko dotarły do obecnej żony Donalda Trumpa, Melanii Trump, która postanowiła odpowiedzieć! Co na to Donald Trump?

 

Polecamy: Rodzina Donalda Trumpa powiększyła się! Wszystko, czego nie wiecie o najsłynniejszym klanie Ameryki

 

Była żona Donalda Trumpa, Ivana Trump pierwszą damą?

Ivana Trump, była żona Donalda Trumpa wystąpiła w porannym programie telewizji ABC „Good Morning America”. Milionerka została zaproszona do programu, by opowiedzieć o swojej nowej książce zatytułowanej „Wychowując Trumpa”. Co ciekawe, Donald Trump i Ivana Trump rozstali się w nienajlepszej atmosferze. Przypomnijmy, że w trakcie trwania ich małżeństwa na jaw wyszło, że Donald zdradził Ivanę z aktorką Marlą Maples. To właśnie romans Trumpa doprowadził wówczas do rozpadu jego małżeństwa z pierwszą żoną. Ivana straciła męża, ale zyskała pokaźny majątek. Zaledwie kilka lat po rozwodzie napisała dwie powieści, a szybko pojawiły się kolejne. Teraz w ramach promocji najnowszej książki Ivana Trump wystąpiła gościnnie w jednym ze śniadaniowych programów. 

 

Jak się okazuje, mimo burzliwego rozstania z Donaldem Trumpem, Ivana Trump zdaje się nie chować do niego urazy. Publicznie opowiedziała o kontaktach z byłym mężem, a nawet nazwała się ... pierwszą damą! „Mam bezpośredni numer do Białego Domu, ale nie chcę do niego (Trumpa - przyp. red.) tam dzwonić, bo jest tam Melania. Nie chcę powodować zazdrości czy czegoś takiego, bo tak naprawdę to ja jestem pierwszą żoną Trumpa, tak. Jestem pierwszą damą, okej?” - tłumaczyła. 

 

Polecamy: Niestosowne stylizacje Melanii Trump. „Stanowisko zobowiązuje”, piszą fani. Zobaczcie największe modowe wpadki pierwszej damy!

oraz: Życie w cieniu Melanii Trump. Co straciły, a co zyskały Ivana Trump i Marla Maples, byłe żony Donalda Trumpa?

 

Pojedynek, czyli Melania Trump kontra Ivana Trump

Tym samym spowodowała prawdziwą awanturę! Na odpowiedź Melanii Trump, faktycznej pierwszej damy, nie trzeba było długo czekać. Aktualna, trzecia żona Donalda Trumpa postanowiła odnieść się do słów Ivany i w tym celu poprzez swoją rzeczniczkę wydała specjalne oświadczenie. „Pani Trump uczyniła Biały Dom domem dla Barrona i prezydenta. Uwielbia mieszkać w Waszyngtonie i rola pierwszej damy jest dla niej zaszczytem. Planuje używać swojego tytułu i pozycji do pomocy dzieciom, a nie sprzedawania książek”, czytamy w oświadczeniu. Rzeczniczka Melanii Trump odniosła się w oświadczeniu do słów Ivany, dotyczących małżeństwa prezydenta. Ivana w swojej wypowiedzi zasugerowała, że w małżeństwie Trumpów nie dzieje się najlepiej, a ona wciąż utrzymuje bliskie kontakty z byłym mężem. „W wypowiedzi byłej żony Trumpa nie ma żadnej treści. Jest ono podyktowane niestety wyłącznie poszukiwaniem uwagi i potrzebą rozgłosu”, czytamy w oświadczeniu. 

 

Wygląda na to, że atmosfera pomiędzy paniami jest naprawdę napięta. Czy Donald Trump zareaguje na słowa byłej żony? 

Donald Trump i Ivana Trump
Fot. ONS

Fot. East News / Pinterest

Ivana Trump, Donald Trump  jeszcze jako małżeństwo
Fot. Eastnews

Polecamy: Sekret Agaty Dudy zaskoczył Melanię Trump! Co ukrywa polska pierwsza dama?

oraz:  Czy Melania Trump pomyliła miejsce katastrofy z wybiegiem dla modelek?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.