EN_01450971_0814,Donald Trump, Melania Trump
Fot. AP/Associated Press/East News
O tym się mówi!

Melania Trump nie wspierała męża w sądzie. Teraz ujawniono, co zamierza

Małżeństwo byłego prezydenta z jego żoną to fikcja?

Aleksandra Frankowska 6 kwietnia 2023 09:43
EN_01450971_0814,Donald Trump, Melania Trump
Fot. AP/Associated Press/East News

Nie milkną echa zatrzymania byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i postawionych mu zarzutów karnych. W sądzie pojawił się on jednak bez małżonki Melanii, o czym rozpisują się media na całym świecie. Osoba z otoczenia Trumpów zabrała głos w tej sprawie i wyjawiła, co w czasie rozprawy i robiła żona byłego prezydenta. Co zamierza Melania w obliczu skandali męża?

ZOBACZ TEŻ: Nienawidził swojej rodziny, był więziony przez ojca. Tak dziś wygląda życie Barrona Trumpa

Donald Trump oskarżony

W miniony wtorek Trump pojawił się w sądzie, gdzie usłyszał 34 zarzuty karne na temat przede wszystkim fałszowania dokumentów. Nie założono mu kajdanek, ale oficjalnie zatrzymano. Po procesie wrócił do domu na Florydę. Według oficjalnych informacji Trump zapłacił aktorce filmów pornograficznych Stormy Daniels za milczenie o ich romansie, co miało miejsce w 2016 roku podczas jego kampanii wyborczej. Były prezydent nie przyznaje się jednak do winy. Mężowi w trudnych chwilach nie towarzyszy Melania Trump. Wszyscy zastanawiają się, co zamierza była pierwsza dama w tej sytuacji.

Melania Trump 2021
Fot. Alex Wong/Getty Images

Trudny czas dla Melanii

Według magazynu „Hola” Melania nie pojawiła się w sądzie, ale była obecna w Nowym Jorku. Wspólnie mieli wrócić na Florydę jego prywatnym samolotem. W trakcie rozprawy zajmowała się sprawami biznesowymi.

Zauważono ją kilka godzin po postawieniu zarzutów. Unikała kontaktu wzrokowego i odmówiła komentarza  na ten temat— podaje magazyn Hola.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Po przegranych wyborach męża usunęła się w cień. Co się dzieje z Melanią Trump?

Melania Trump do teraz nie skomentowała sytuacji związanej z mężem i oskarżeniami. Mówi się, że pierwsze spotkanie Trumpa ze Stormy Daniels miało mieć miejsce rok po ślubie z Melanię, co jeszcze bardziej boli byłą pierwszą damę. 

Melania Trump i Donald Trump rozwodzą się?
Fot. Tasos Katopodis/Getty Images

Melania będzie go wspierać. (...) Robi to nie od dziś. W końcu są rodziną — twierdzi źródło people.com.

Według wielu źródeł Melania milczy, ponieważ życie, do jakiego przyzwyczaił ją jej mąż, jest dla niej bardzo cenne. Nie chce więc rezygnować z małżeństwa, które dało jej wszystko… prócz miłości. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.