Melania Trump 2021
Fot. Alex Wong/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Po przegranych wyborach męża, usunęła się w cień. Co dziś robi Melania Trump?

Prożno szukać w sieci jej najnowszych zdjęć...

Gabriela Czernecka 7 września 2021 11:56
Melania Trump 2021
Fot. Alex Wong/Getty Images

Co dziś robi Melania Trump? Odkąd wraz z mężem opuściła Biały Dom nie pojawia się publicznie. Wcześniej przez cztery lata wiodła życie na świeczniku. Gdy Donald Trmp wygrał wybory prezydenckie, zawsze wiernie stała u jego boku. Zagraniczna prasa niezbyt przychylnie wypowiadała się na temat jej braku zaangażowania w politykę czy za rzadkie zabieranie głosu w trudnych chwilach, ale zawsze bardzo pozytywnie pisano o jej wyczuciu stylu i nienagannej prezencji. Choć jeszcze niedawno była bohaterką kolorowej prasy, dziś ucichło o niej... Co dziś robi była pierwsza dama?

Melania Trump - co dziś robi żona Donalda Trumpa?

Kiedy Melania i Donald Trump opuścili Biały Dom po przegranych wyborach prezydenckich w USA, zamieszkali na Florydzie. Od tamtej pory rzadko pojawiają się publicznie. Nie udzielają wywiadów telewizyjnych, nie rozmawiają z prasą. Spekulowano, że w końcu Melania ma szansę wieść nieco spokojniejsze życie, bowiem to w Białym Domu na oczach milionów ludzi nie do końca jej odpowiadało. Teraz ma okazję spędzać więce jczasu z synem Barronem. Czym zajmuje się teraz była pierwsza dama?

Zobacz: Melania i Donald Trumpowie rozwodzą się? Zagraniczne media mają dowody

Melania Trump co dziś robi
Fot. Oliver Contreras-Pool/Getty Images

Jeszcze niedawno pisano, że szykuje się do rozwodu. W sieci przypominano nagrania i zdjęcia, na których widać, jak odrzuca rękę męża lub przestaje się uśmiechać, jak tylko znikają obiektywy kamer i aparatów. Stąd też plotki, które głosiły, że była modelka rozstanie się z politykiem zaraz po przegranych wyborach. „Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego wymaga się od niej, aby żyć tak, jak lubi. Uwielbia spa, czas na świeżym powietrzu i europejską atmosferę, którą tak wielu lubi w Mar-a-Lago. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści”, podawał jeden z tabloidów.  Do rozstania Trumpów jednak nie doszło.

Czym zajmuje się teraz Melania Trump?

Zagraniczna prasa, chcąc dowiedzieć się, czym zajmuje się teraz Melania Trump, postanowiła skontaktować się z jej przyjaciółmi. Jak podaje CNN, była pierwsza dama przestała angażowaćsię w jakąkolwiek działalność polityczną. Teraz Melanie nie chce być znana jako żona prezydenta USA, ale jako Melania Trump. Bycie pierwszą damą to dla niej jeden z etapów życia, który teraz uważa za zamknięty: „Ponowne bycie pierwszą damą nie jest tym, czego chce Melania. Dla niej to był rozdział, który już zamknęła”, ujawnia jeden ze znajomych Melanii. 

Zobacz: Małżeństwo Melanii i Donalda Trumpów to fikcja? Nowe zdjęcia pary nie uciszą plotek

Czym więc zamierza się teraz zająć? W lutym Melania Trump otworzyła biuro w posiadłosci w Palm Beach, gdzie zatrudniła trzech pracowników. Każdy z nich był wcześniej związany z Białym Domem. Jak na razie projekt, nad którym pracuje żona Donalda Trumpa pozostaje jednak ściśle tajny - Melania zawiesiła swoją aktywność w sieci, nie publikuje tam żadnych zdjęć. Czy projekt ma coś wspólnego z kontynuowaniem działalności charytatywnej, którą rozpoczęła jako pierwsza dama USA, a może Melania Trump jako ta, która zawsze wygląda nienagannie i zachwyca wyczuciem stylu, skupi się na świecie mody i być może napisze książkę? Jak na razie najnowsze działania Melanii Trump pozostają pilnie strzeżoną tajemnicą... 

Melania Trump
Fot. Alex Wong/Getty Images

Melania Trump mąż
Fot. Noam Galai/Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.