Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage
Królewskie życie

Meghan i Harry w ogniu krytyki. Ojciec księżnej i Donald Trump nie szczędzili im gorzkich słów

„Harry wygląda na sponiewieranego”

Marta Nawacka 26 kwietnia 2022 16:43
Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Książę Harry i jego żona, Meghan Markle, wzbudzają ogromne emocje odkąd zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej. Po udziale małżonków w Invictus Games, w mediach ponownie zawrzało na ich temat. Parze nie szczędził krytyki nawet własny ojciec księżnej, Thomas Markle. Krytycznie o 40-latce wypowiedział się także Donald Trump podczas rozmowy z Piersem Morganem. Według mężczyzn Meghan ma poniewierać Harry'ego, a ich związek niechybnie zmierza ku końcowi...

Donald Trump krytycznie o Meghan Markle

Książę Harry i księżna Meghan ostatnio prawie w ogóle nie pokazywali się razem, przez co zaczęto spekulować o kryzysie w ich związku. Niedawno para wybrała się do Europy na organizowane przez księcia Sussex Invictus Games, co było ich pierwszym wyjściem publicznym od długiego czasu. Jak można się było spodziewać, pojawienie się małżonków odbiło się szerokim echem w mediach. Początkowo donoszono, że para w drodze na igrzyska odwiedziła królową Elżbietę II, następnie książę udzielił wywiadu, w którym zapytano o rodzinę, ani słowem nie wspomniał o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Teraz publicznie skrytykował małżonków, a w szczególności Meghan Markle, były prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump.

Mężczyzna był gościem w jednym z ostatnich odcinków „Piers Morgan Uncensored”. Zarówno były prezydent USA, jak i prowadzący show znani są ze swojej niechęci do żony księcia Harry'ego. Swoimi przemyśleniami na jej temat postanowili podzielić się na wizji. Według Donalda Trumpa Meghan Markle jest wyrachowana i dąży do celu po trupach. Uważa także, że księżna gnębi swojego męża, a jak tylko spotka bardziej wpływowego mężczyznę, to zdecyduje się porzucić obecnego ukochanego. „Chcę wiedzieć, co się stanie, kiedy Harry zdecyduje, że ma już dość bycia poniewieranym przez żonę-. A może kiedy Meghan uzna, że bardziej lubi innego faceta. Chcę wiedzieć, co się stanie, kiedy to się skończy. Harry wygląda na sponiewieranego. Nigdy nie byłem tak pewny”, wyjaśnił.

W rozmowie Piersa Morgana i Donalda Trumpa padło także pytanie o to, czy małżeństwo Sussexów niedługo dobiegnie końca. „Tak uważam. Jak wiesz, byłem bardzo dobrym analitykiem. Przewidziałem prawie wszystko. Skończy się i skończy się źle. I zastanawiam się, czy Harry wróci na czworakach do pięknego Londynu i powie "proszę"”. Były prezydent USA dodał również, że według niego królowa Elżbieta II powinna odebrać swojemu wnukowi i jego żonie wszystkie szlacheckie tytuły. Donald Trump uważa, że monarchini, dla której tak ważna jest lojalność wobec kraju, stanowczo powinna odciąć się od księcia Harry'ego. „Jedyną rzeczą, z którą nie zgadzam się z królową, jest to, że myślę, iż powinna była powiedzieć, jeśli to twój wybór, w porządku. Ale nie masz już tytułów i szczerze mówiąc, nie wracaj tutaj, ponieważ tu chodzi o lojalność wobec kraju. Mówiła o tym wiele razy. Ona ma ogromną lojalność w stosunku do kraju. Myślę, że Harry tego nie szanował”, tłumaczył.

Czytaj też: Królowa Elżbieta II cudem uniknęła wypadku samochodowego! „Monarchini miała wiele szczęścia"

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022

Donald Trump, 23.04.2022
Fot. Drew Angerer/Getty Images
Donald Trump, 23.04.2022

Ojciec Meghan Markle krytykuje córkę i popiera słowa Donalda Trumpa

Tym razem do krytyki wobec książęcej pary Sussex włączył się również ojciec Meghan Markle. Thomas Markle ponownie udzielił krytycznego wobec córki wywiadu. W rozmowie z GB News odniósł się do udziału małżonków w czerwcowych obchodach Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Zdradził także, że sam zamierza się na nich pojawić, spotkać się z córką oraz... poznać wnuki. Mężczyzna ma również zamiar podziękować księciu Karolowi za poprowadzenie Meghan do ołtarza i zamienić z nim parę słów. „Myślę, że mamy teraz dużo wspólnego. W zasadzie oboje jesteśmy olewani przez nasze dzieci. Więc tak, chętnie bym z nim porozmawiał. Jeśli to możliwe, byłoby świetnie”, wyznał.

Thomas Markle nie przebierał w słowach. Skrytykował księcia Harry'ego za to, że chciał ochrony policyjnej na czas przyjazdu do Wielkiej Brytanii i... wprost nazwał go idiotą. „To niedorzeczne. On wie, ile będzie miał ochrony. W takiej sytuacji jest całkowicie bezpieczny. Więc nie rozumiem tego, co mówi i mam do tego człowieka tak mało szacunku. Myślę, że jest idiotą”, mówił ojciec Meghan Markle w rozmowie z GB News. Na tym jednak nie skończył. Dodał, że według niego Harry zachowuje się... jak dziecko. „Jest jak dziecko. Łazi za moją córką jak dziecko. Nie jest mężczyzną. Możecie mówić, że był w wojsku, ale ja w to nie wierzę. Sądzę, że jest trochę cieniasem i zawsze będzie. Ma brata i ojca, którzy są prawdziwymi mężczyznami. Ale uważam, że on nigdy nie dorośnie”, wyznał w tej samej rozmowie. Thomas Markle przyznał również, że zgadza się z opinią Donalda Trumpa, co do jego córki, który zarzuca jej wyrachowanie i znęcanie się nad swoim mężem. „To jedyny raz, gdy kiedykolwiek zgodzę się z Donaldem Trumpem”, podkreślił.  

Zobacz także: Dramat w rodzinie siostry księżnej Kate. Teść Pippy Middleton został oskarżony o seksualną przemoc

Meghan Markle, Thomas Markle
Fot. White Label/East News

Thomas Markle i Meghan Markle

Ojciec Meghan Thomas Markle
Fot. Good Morning Britain/Ferrari Press/East News
Thomas Markle

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.