Thomas Markle krytykuje Meghan i Harry’ego
Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Thomas Markle krytykuje Meghan i Harry’ego: „całkowicie olewają swoich bliskich”

Ojciec księżnej Sussex porównuje się... do księcia Karola

Ksenia Krasko 14 czerwca 2021 10:50
Thomas Markle krytykuje Meghan i Harry’ego
Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images

Przez jakiś czas wydawało się, że Thomas Markle przestał wypowiadać się o córce i jej mężu, ale 76-latek nie daje o sobie zapomnieć i właśnie udzielił nowego wywiadu. Ojciec księżnej Sussex opowiedział, co czuje w związku z narodzinami wnuczki, ale nie byłby sobą, gdyby nie skrytykował pary i decyzji, jakie podejmują w ostanim czasie. W rozmowie z mediami Markle porównał się również do... księcia Karola.

Thomas Markle narzeka na Meghan i Harry’ego

Thomas Markle mieszka w pobliżu rezydencji Meghan i Harry’ego w Montecito, ale wciąż nie widział wnuka Archiego i nie ma nadziei, że kiedykolwiek pozna wnuczkę Lilibet Dianę. Jak wyznał, nie rozmawia z córką od trzech lat – ich relacja popsuła się jeszcze przed ślubem Sussexów, kiedy wyszło na jaw, że Markle zaczął współpracować z paparazzi, a za pewną kwotę chciał ujawnić sekrety z życia prywatnego swojej pociechy.

Zobacz też: „Zobaczymy się, gdy będą mnie kładli do grobu”, mówi. Oto wszystkie grzechy Thomasa Markle

Pomimo wyraźnej prośby księżnej Meghan, jej ojciec wielokrotnie komentował jej zachowanie w mediach, dlatego ich relacja nie miała szans na poprawę. Thomas Markle zdaje się jednak tym nie przejmować i znów opowiada, co myśli o życiu córki. W rozmowie z australijskim programem „60 Minutes” przyznał, że „boli” go fakt, że nie poznał wnuków. „Są zabójcy z siekierą, ale nawet ich ktoś odwiedza w więzieniu”, stwierdził.

Mężczyzna nie może pogodzić się z faktem, że o narodzinach Lilibet Diany dowiedział się z mediów i nie podoba mu się, że para nie utrzymuje kontaktu z rodzinami. „Widzę, że całkowicie olewają swoich bliskich, a są sami w ogromnym domu, który prawdopodobnie może pomieścić jeszcze 20 osób”, wskazał Markle. Jak dodał, nie podoba mu się, że para „tak źle traktuje królową Elżbietę II, która ma ponad 90 lat”.

Ojciec Meghan skomentował też kontrowersyjny wywiad córki i jej małżonka z Oprah Winfrey. Według 76-latka słynna dziennikarka manipuluje małżeństwem Sussex, aby się na nich wypromować. Jak stwierdził, książę Harry jest „człowiekiem o słabej woli, dlatego łatwo jest go zmusić do mówienia rzeczy, których nie powinno się mówić w telewizji”.

Zobacz też: Książę Harry wypowiada wojnę monarchii?! „To mój obowiązek, żeby...”

Thomas Markle, ojciec Meghan, w wywiadzie dla programu „60 Minutes”, 2021 rok

Thomas Markle krytykuje Meghan i Harry’ego
Fot. 60 Minutes/Ferrari Press/East News

Thomas Markle porównuje się do księcia Karola

W trakcie wywiadu z programem „60 Minutes” Thomas Markle niespodziewanie porównał się do... księcia Karola. Wyznał, że chciałby „spotkać się z nim przy piwie i pogadać, bo tak wiele ich łączy”, w tym trudne relacje z dziećmi. „Wydaje mi się, że jest miłym facetem i doceniam, że poprowadził moją córkę do ołtarza. Nie mogłem marzyć o lepszym zastępstwie, chociaż oczywiście sam chciałbym to zrobić”, przyznał na wizji.

„Nie wiem, jak należy się zachowywać, żeby Meghan była przy mnie, a Harry przy ojcu”, dodał, nawiązując do problemów rodzinnych obu stron.

Zobacz też: Królowa Elżbieta II osiągnęła wszystko. Teraz czas na jej dzieci. Co są w stanie poświęcić dla korony?

Ojciec Meghan zauważył też, że córka powinna mu wybaczyć. „Popełniłem jeden błąd i zapłaciłem za niego w całości”, podkreślił w wywiadzie. Zaznaczył, że ze względu na wiek i stan zdrowia, powinien jak najszybciej spotkać się z wnukami. „Jestem bardzo dobrym dziadkiem”, podsumował Thomas Markle.

Myślicie, że Meghan zareaguje na te słowa? 

Oprah Winfrey manipuluje Meghan i Harrym?
Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?