Ojciec Meghan Thomas Markle
Fot. Good Morning Britain/Ferrari Press/East News
króLEWSKIE ŻYCIE

Ojciec księżnej Meghan udzielił mocnego wywiadu. Tak odgrywa się na córce

Padły mocne słowa...

Gabriela Czernecka 21 października 2021 14:41
Ojciec Meghan Thomas Markle
Fot. Good Morning Britain/Ferrari Press/East News

Ojciec księżnej Meghan dał się już poznać jako ten, który chętnie udziela wywiadów i zdradza szczegóły z prywatnego życia córki. Choć księżna Sussex po wielokrotnych komunikatach mówiących, by zaprzestał rozpowiadania informacji z jej życia, odcięła się od ojca, ale wygląda na to, że Thomas Markle wciąż zamierza budować swoją popularność na udzielaniu się w mediach. Właśnie pojawił się w programie  Good Morning Britain, w którym po raz pierwszy opowiedział o tym, dlaczego sprzedaje prasie historie o swojej córce. Poznajcie szczegóły.

Thomas Markle w Good Morning Britain mówi o córce

Odkąd Meghan Markle pojawiła się w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej, jej ojciec postanowił wykorzystać zainteresowanie jej osobą i chętnie udziela wywiadów, opowiadając o życiu córki. Thomas Markle, gdy dowiedział się, że jego córka zaręczyła się z brytyjskim księciem, rozpoczął próby kontaktu. NIestety wyjątkowo nieudolnie. Wszystkie swoje żale wylewał w mediach, udzielając wywiadów i pozując do zdjęć, co wywołało wręcz odwrotny skutek od zamierzonego. Meghan odcięła się od ojca i unika z nim kontaktu dopóki ten nie zaprzestanie opowiadania o niej w mediach.  

Zobacz: Przyrodni brat Meghan Markle zaatakował ją na wizji. Zapowiedział rozpad małżeństwa z księciem Harrym

Fot. NDZ/Star Max/GC Image

W rozmowie z Piersem Morganem i Susanną Reid dla Good Morning Britain Thomas Markle zdecydował się wyjaśnić, dlaczego posunął się do tego, by opowiadać o córce w mediach. Ojciec księżnej Meghan przyznał, że przeprosił Meghan za to, co się wydarzyło co najmnije kilka razy: „W sumie nigdy nie usłyszałem od Meghan i Harry’ego tak naprawdę niczego, w żadnej formie ani przekazie. To jest moja granica. Jeśli nie otrzymam od nich wiadomości, to zrobię kolejny artykuł dla prasy”, przyznaje. To jego forma na próbę kontaktu z córką. 

Nie ukrywa, że właśnie dlatego sprzedaje prasie historie o Meghan: „Do tej pory niczego od nich nie usłyszałem. A bardzo bym tego chciał. Nie powiedzieli mi wprost: przestań rozmawiać z prasą. Zostałem po prostu odepchnięty za jeden wielki błąd, który popełniłem”, mówi Thomas Markle. Wciąż jednak mimo kiepskich relacji przyznaje, że zależy mu na dobru córki i chce się o nią troszczyć: „Najważniejsze jest to, że mnie nie straciła. Zawsze będę przy niej. Jestem przy niej nawet teraz, jeśli oczywiście mnie zechce”, mówi.

Thomas Markle o relacji z córką

Zapytany, co chciałby powiedzieć Meghan i Harry’emu, gdyby obserwowali jego rozmowę, Thomas, który mieszka obecnie około 110 kilometrów od swojej córki, powiedział: „Chciałbym jeszcze raz powiedzieć, że przepraszam za to, co jej zrobiłem. To było dwa lata temu i na pewno próbowałem to naprawić. (...). Wiedzą, gdzie mieszkam, teraz jesteśmy bliżej siebie niż wcześniej, prawdopodobnie dzieli nas około 110 kilometrów. Więc jestem dostępny w każdej chwili, kiedy tylko chcesz, możemy się spotkać. Ja chciałbym się spotkać. Z pewnością chciałbym zobaczyć też mojego wnuka”, mówi Thomas Markle.

Zobacz: Ojciec księżnej Meghan znów na łamach prasy. Tak próbuje nawiązaćkontakt z córką...

Podkreślił także, że choć nie zgadza się z niektórymi jej decyzjami, to nigdy nie przestał kochać swojej córki: „Nie zawsze zgadzam się z tym, co robią moje dzieci, ale nigdy nie przestaję kochać moich dzieci. Z pewnością kocham Meghan. Może być na mnie zła i powiedzieć u Oprah, jaka jest zła, ale nadal jestem jej tatą”, wyznał.  

Czy tym razem Meghan i Harry zdecydują się odezwać do Thomasa Markle, a może zrobią to za pośrednictwem mediów? Pozostaje nam cierpliwie czekać na doniesienia w tej sprawie.  

Ojciec Meghan Thomas Markle
Fot. Fox News/Ferrari Press/East News

Ojciec Meghan Thomas Markle
Fot. Good Morning Britain/Ferrari Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.