Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. CBS/Ferrari Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Przyrodni brat Meghan Markle zaatakował ją na wizji. Zapowiedział rozpad małżeństwa z księciem Harrym

"Wykorzystała pierwszego męża, Harry jest następny w kolejce" 

Dorota Falkowska 16 października 2021 16:01
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego ma prawdopodobnie tyle samo zwolenników, co wrogów, ale nikt się nie spodziewał, że wśród tych drugich znajdzie się rodzeństwo amerykańskiej aktorki. Thomas Markle Jr, już po raz kolejny postanowił publicznie skomentować małżeństwo swojej siostry, przepowiadając przy tym jego rychły rozpad. 

Meghan Markle: relacje z rodziną

Warto nadmienić, że Meghan Markle nie utrzymuje kontaktów ze swoją rodziną. Ojciec ani rodzeństwo nie mają wglądu do jej prywatnego życia, a mimo to zdarza im się je komentować i za każdym razem są to niestety wypowiedzi nieprzychylne, które mają na celu nadszarpnięcie wizerunku żony księcia Harry'ego

Przyrodnia siostra Meghan, Samantha Markle, w ten sposób wypowiedziała się jakiś czasu temu o małżeństwie Meghan:

"Współczuję Harry'emu. Padł ofiarą jej psychopatycznej osobowości. Odciągnęła go od rodziny, przyjaciół, życia, które znał. Przypomina mi jedną z tych ofiar porwania, które w końcu zaczynają wierzyć, że ich życie było okropne i zakochują się w swoim porywaczy" - te gorzkie słowa padły z ust siostry w marcu, po wywiadzie książęcej pary u Oprah Winfrey (cytat za plotek.pl). 

Zobacz także: Siostra Meghan poleciała do Londynu, by się z nią spotkać! Szykuje się skandal?

Brat Meghan Markle przepowiada rozpad jej małżeństwa z Harrym

Tym razem to 55-letni brat Meghan Markle postanowił wypowiedzieć się publicznie na temat siostry. Nazwał ją  "fałszywą i zarozumiałą kobietą" oraz zapowiedział rozpad jej małżeństwa z Harrym, a wszystkie te słowa padły na wizji australijskiego "Big Brothera", w którym mężczyzna obecnie bierze udział. 

Thomas Markle Jr wypomniał siostrze jej poprzednie małżeństwo, w którym według jego słów, wykorzystała poprzedniego męża, po czym go zostawiła. Meghan Markle przez dwa lata była w związku małżeńskim z producentem filmowym Trevorem Engelsonem, którego poślubiła w 2011 roku. Poprzednie małżeństwo jest wypominane księżnej Meghan po dziś dzień. Thomas Markle Jr również podjął ten temat, żeby wbić siostrze przysłowiową szpilę. "Harry jest kolejny do ścięcia" - zapowiedział 55-latek. 

Czy jest szansa na pogodzenie się rodzeństwa i zakopanie topora wojennego? 

Czytaj też: Brat księżnej Meghan żałuje swojego zachowania i prosi o wybaczenie!

Meghan i Thomas Markle

thomas markle chce wywiadu u oprah winfrey
Fot. IMP FEATURES/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.