Katarzyna Piątkowska 14 lipca 2017 19:45
1/8
Copyright @
1/8

Jedną z rzeczy wzbudzających ogromne emocje wśród ludzi na całym świecie jest garderoba Melanii Trump. Choć styl Pierwszej Damy Ameryki w ciągu ostatnich lat zmienił się na bardziej elegancki (pomijamy jej elegancki negliż w magazynie GQ) od listopada ubiegłego roku, kiedy Donald Trump został wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych, stał się jeszcze bardziej wysmakowany, a każda jej kreacja jest doskonale przemyślana. Osobista stylistka Melanii Alice Roi mówiła, że Melania zawsze wie czego chce, i że zawsze wybiera ubrania w dobrym guście. Potwierdziła to podczas wizyty w Europie, podczas której towarzyszyła swojemu mężowi.

 

Polecamy też: Sekret Agaty Dudy zaskoczył Melanię Trump! Co ukrywa polska pierwsza dama?

 

Wpadka w Warszawie

W Warszawie zachwyciła szmaragdowym płaszczem od Diane von Furstenberg i suknią od Del Pozo. Niestety ten drugi wybór nie był trafiony, ponieważ okazało się, że odkryte ramiona pani prezydentowej zupełnie nie pasują do wydarzenia w jakim uczestniczyła, czyli złożenia kwiatów pod pomnikiem Powstania Warszawskiego.
Szybko jednak o tym zapomniano, bo tę wpadkę zdominowały kolejne stroje.

Zobacz też: Melania i Ivanka Trump już po wizycie w Polsce. Wyglądały pięknie, ale zostały skrytykowane. Dlaczego?

 

Zachwyt w Paryżu

Szczególnie ten z Paryża komentowany jest na całym świecie. Z samolotu Melania wysiadła w pięknym kostiumie z metką Dior. Był to według krytyków ukłon w stronę Francji i słynnego domu mody, który świętuje w tym roku swoje 70-lecie. Kostium inspirowany strojem z lat 40. zaprojektowała Maria Grazia Chiuri, pierwsza w historii domu mody kobieta na stanowisku dyrektora artystycznego.
Mówi się też, że styliści Melanii coraz bardziej nawiązują do stylu Jackie Kennedy. I nawet jeśli tak jest, to nie ma w tym nic złego, bo przecież pani Kennedy jest ikoną stylu.

 

Świetny stylista

Melania natomiast codziennie udowadnia, że mimo bojkotu jej osoby, przez projektantów i stylistów radzi sobie naprawdę świetnie. Zwłaszcza, że doradza jej i projektuje dla niej Herve Pierre, były dyrektor kreatywny domów mody Caroliny Herrery i Oscar de la Renta, który ubierał też poprzednie Pierwsze Damy Ameryki Barbarę Bush, Hilary Clinton i Michelle Obamę.

„To dla mnie zaszczyt, że przez ostatnie 20 lat mojej kariery w Stanach Zjednoczonych ubierałem wszystkie Pierwsze Damy”. Dziś czuję się wielkim szczęściarzem, że w przypadku Melanii Trump mogę to robić pod własnym nazwiskiem”.

Widać, że szczęściarą jest też Melania Trump, która dzięki niemu, funkcji i pieniądzom wyrasta na nową ikonę mody.

2/8
Copyright @East News
2/8

Na lotnisku w Warszawie Melania Trump pojawiła się w szmaragdowym płaszczu Diane von Furstenberg. Wyglądała wspaniale.

3/8
Copyright @East News
3/8

Sukienka od Delpozo, w której wystąpiła w Warszawie wzbudziła z jednej strony zachwyt z drugiej krytykę. Uznano, że nie powinna odkrywać ramion, skoro miała składać kwiaty pod pomnikiem Powstania Warszawskiego.

4/8
Copyright @East News
4/8

W Hamburgu, podczas szczytu G20, Melania zaprezentowała się w białej sukni od Michaela Korsa, do której dobrała szpilki Louboutin.

5/8
Copyright @East News
5/8

Płaszcz Bottega Veneta i sukienka od Jil Sander to był idealny strój na wieczór w Hamburgu.

6/8
Copyright @East News
6/8

Tym kostiumem Pierwsza Dama Ameryki, na zdjęciu z Pierwszą Damą Francji Brigitte Macron, podbiła serca Francuzów. Projekt Diora był według nich hołdem dla Francji, francuskiej mody i słynnego domu mody, który w tym roku świętuje 70-lecie.

7/8
Copyright @East News
7/8

Na Święto Niepodległości Francji Melania wybrała sukienkę Valentino i buty Manolo Blahnika.

8/8
Copyright @East News
8/8

W garniturze Escady i szpilkach Louboutin również wyglądała wspaniale.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.