Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot
ZE ŚWIATA FILMU

Zagraniczna kariera Tomasza Kota nabiera tempa! Zagra u boku hollywoodzkiej gwiazdy?

Właśnie potwierdzono jej udział w nowej produkcji Marvela!

Weronika Kostyra 4 kwietnia 2019 09:53
Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot

Zagraniczna kariera Tomasza Kota nabiera tempa! Polski aktor zebrał same przychylne recenzje za swoją rolę w filmie Zimna wojna. Niedawno pisaliśmy, że być może zagra w nowym filmie z uniwersum Marvela. Teraz wyszło na jaw, że w obsadzie filmu The Eternals zagra Angelina Jolie!

Tomasz Kot i Angelina Jolie w jednym filmie?

Aktor jest poważnie brany pod uwagę do ważnej drugoplanowej roli w filmie The Eternals. Chciałaby tego jego reżyserka, filmu Chloe Zhao. W rozmowie z That Hashtag Show zdradziła, że widzi Tomasza Kota jako Ikarisa. Aktor jest jednym z kilku rozpatrywanych kandydatów. Na castingach poszukiwani byli dobrze zbudowani aktorzy około 40 roku życia dowolnej grupy etnicznej. Premiera The Eternals jest zaplanowana jest na 2020 rok. Zdjęcia do filmu ruszą już wkrótce. Niedługo zostaną też podjęte ostateczne decyzje w kwestii obsady. Jej część jest już znana. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, zagraniczne media dotarły do informacji, że Angelina Jolie zostanie jedną z superbohaterek. Jeżeli potwierdzony zostanie udział Tomasza Kota, polski aktor powtórzy sukces Daniela Olbrychskiego, który zagrał u boku hollywoodzkiej aktorki w filmie Salt.

To nie jedyny zagraniczny projekt, w który zaangażowany jest Tomasz Kot. Aktor jakiś czas temu zatrudnił agenta, który pomaga mu w kontaktach z producentami. Niedługo zobaczymy go w brytyjskim serialu telewizji BBC World on Fire, a także w amerykańskich filmach Warning, gdzie gra z Patrickiem Schwarzeneggerem, synem Arnolda Schwarzeneggera. Kilka miesięcy temu plotkowano, że Tomasz Kot był poważnie brany pod uwagę do roli głównego czarnego charakteru w nowym filmie o Jamesie Bondzie. Ostatecznie jednak współpraca nie doszła do skutku. 

Angelina Jolie
Fot. East News

Agnieszka Kot, Tomasz Kot, relacja z Cannes
Fot. instagram@agnikot

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?