Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009, 4/2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM
Ze świata kultury

Wielki sukces Marcina Dorocińskiego w Hollywood! Gra w nowym filmie u boku gwiazdora "Deadpoola"

Sypią się gratulacje

Olga Figaszewska 26 kwietnia 2024 07:13
Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009, 4/2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM

Jego zagraniczna kariera nabiera tempa! To zdecydowanie jego czas. Marcin Dorociński w 2023 roku zachwycił rolą w filmie Mission Impossible: Dead Reckoning u boku Toma Cruise’a. Teraz docierają do nas wieści o kolejnym wielkim sukcesie polskiego aktora. Marcin Dorociński został zaangażowany do filmu akcji – Mayday. Na ekranie zobaczymy go w towarzystwie największych gwiazd Hollywood!

[Ostatnia publikacja na VUŻu: 30.04.2024 rok]

Marcin Dorociński – sukces polskiego aktora. Zagra w kolejnym hollywoodzkim filmie

Marcin Dorociński podbija zachodnie kino. Jakiś czas temu Polak zagrał w hicie Mission Impossible: Dead Reckoning. Nie jest to pierwsza i na pewno nie ostatnia rola aktora. Wcześniej mogliśmy podziwiać go w serialach dostępnych na Netfliksie: Wikingowie: Walhalla czy Gambicie królowej. Aktor pojawił się też w Cape Town, Kobiecie, która pragnęła mężczyzny oraz 303. Bitwie o Anglię.

Przed nim kolejne wyzwania i fantastyczna przygoda na planie Mayday. W obsadzie nie zabrakło wielkich nazwisk. W rolach głównych wystąpią - Ryan Reynolds oraz Kenneth Branagh. Jak podaje naekranie.pl, kreacja Marcina Dorocińskiego jest znacząca i aktor wszedł na plan produkcji pod koniec lutego 2024 roku, a zdjęcia potrwają do czerwca.

Czytaj też: Jest owocem romansu muzycznej legendy. Po dwóch dekadach powraca i ponownie łączy siły z rodziną

Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009, 4/2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM

O czym jest film Mayday?

Angaż do produkcji otrzymał po wygranym castingu. Wcześniej nagrał dwa self tape’y, którymi zainteresował twórców i ostatecznie otrzymał rolę. Wszystko wskazuje na to, że reżyserzy - Jonathan Goldstein i John Francis Daley (stworzyli dobrze przyjęty film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor) szykują dla widzów kawałek fantastycznego kina. Film jest produkowany przez Apple Original Films, a współproducentem jest studio Skydance. Zanim trafi na platformy Apple TV, pojawi się w kinach na całym świecie.

Na razie nie wiadomo nic więcej o fabule obrazu. Te informacje są zachowywane w ścisłej tajemnicy. Ujawniono jedynie, że będzie to przygodowe kino akcji, oparte na oryginalnym scenariuszu reżyserskiego duetu.  

Jak podają media, film Mayday zostanie wyprodukowany przez Dana Goldberga, Dona Grangera, Davida Ellsona oraz Ryana Reynoldsa, Johny’ego Pariseau, Ashley Fox oraz Patricka Gooinga. Do grona producentów zaliczamy także Goldsteina i Daley’a. 

Gratulujemy!  

Czytaj też: Zaczynała od zbierania truskawek, zrealizowała american dream. Swoje królestwo stworzyła w kuchni domu w Miami

Marcin Dorociński, Pokaz filmu Mission Impossible: Dead Reckoning Part One w Warszawie, 2023

Marcin Dorociński, Pokaz filmu Mission Impossible: Dead Reckoning Part One w Warszawie, 2023
Fot. Piotr Molecki/East News

Marcin Dorociński, Warszawa 17.10.2018
Fot. Michal Wozniak/East News

[Ostatnia publikacja na Viva Historie: 04.05.2024 rok]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.