Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009, 4/2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcin Dorociński pozuje ze światową gwiazdą, fani oniemieli. Coś niezwykłego

Tego nikt się nie spodziewał, internauci przecierają oczy

Karol Sowa 7 czerwca 2024 11:56
Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009, 4/2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM

Marcin Dorociński znów udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Polski aktor zachwyca talentem nie tylko w naszym kraju, ale też za oceanem. Zagraniczni twórcy dostrzegli jego umiejętności i coraz chętniej zapraszają go do kolejnych produkcji. Tym razem artysta oczaruje widzów w produkcji, w której zagra również Ryan Reynolds, znany hollywoodzki aktor. 

Marcin Dorociński zagrał w kolejnej zagranicznej produkcji

Marcin Dorociński nie pierwszy raz wykazał się za granicą. Przypomnijmy, że zagrał w takich produkcjach jak: „Gambit królowej", „Mission Impossible" czy „Wikingowie: Valhalla". Niedawno ulubieniec publiczności opublikował nagranie z prac nad kolejną produkcją. Na wideo widać, że aktor dołączył do obsady filmu „Mayday" od Apple, w której zagrali również: Ryan Reynolds czy Kenneth Branagh. 

Wiemy, że zdjęcia do filmu nie były krótkie, a on sam spędził na planie aż 4 miesiące. „Warto było nagrać (i przegrać) te 1200 self-tape’ów, zacisnąć zęby i nie poddawać się, aby teraz być w kalendarzówce numerem 3. Bo kiedy numerem jeden jest Ryan Reynolds, a numerem dwa Sir Kenneth Branagh, to chyba lipy nie ma?”, pisał na Instagramie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Natalia Kukulska przerwała milczenie w sprawie Natalii Niemen. Nie mogła już dłużej czekać

Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009, 4/2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM

Marcin Dorociński opublikował zdjęcie z Ryanem Reynoldsem

Dzisiaj w internecie zawrzało. Wszystko za sprawą najnowszego zdjęcia Marcina Dorocińkiego. Aktor na swoim Instagramie opublikował fotografię z Ryanem Reynoldsem, jednym z najlepszych hollywoodzkich aktorów. „Hello Mr @deadpool! It was a blast! Ps. Mała polecajka. Wiem, że wszyscy kochają Marvela, ale jeśli chcielibyście zobaczyć ciekawy film z @vancityreynolds to polecam „Buried” z 2010! Dobre kino!", czytamy w opisie. 

Fani nie kryją zachwytu. W komentarzach pojawiło się wiele pięknych i ciepłych słów. Nie zabrakło też odrobiny żartu: „Dobrze że Pan Marcin wspiera mniej znanych aktorów 🙌 a tak na serio megaaaaa! I nie wiem któremu zazdroszczę bardziej", „Dorociński i jakiś fan? ;) (Cudooownie! Czekamy na więcej", „Dwóch moich ulubionych aktorów na jednym zdjęciu", „Piękniejszego obrazka chyba już nie zobaczę. Od lat uwielbiam Pana filmy szczególnie Lęk Wysokości. 3mam kciuki za dalsze sukcesy międzynarodowe", „Gratulacje Panie Marcinie! Oby więcej międzynarodowych projektów, bo prezencja i talent są na światowym poziomie", „Ponadczasowy aktor, wspaniały, ciepły i zawsze uśmiechnięty człowiek, gwiazda największego formatu! Oraz Ryan Raynolds <3", piszą internauci. 

CZYTAJ TEŻ: Anna Dymna z wyjątkowym odznaczeniem! Aktorka została honorową obywatelką Krakowa

My również dołączamy się do tych pięknych słów. 

Seksowni brodacze, Dzień Brody, Ryan Reynolds
Fot. East News
 

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 08.06.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.