Zobacz nasze filmowe propozycje

Weronika Kostyra 9 listopada 2018 14:27

Po wielkim sukcesie pierwszej części, Planeta Singli powraca. Dziś premiera jej kontynuacji  filmowego hitu z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych. Twórcy komedii romantycznej stanęli przed trudnym zadaniem. Teraz możemy się przekonać, czy im się udało.

Do kin wchodzą także filmy Alfa, Winni i duńska komedia Świąteczne przeboje. Ostatnie tygodnie obfitowały w wiele ciekawych premier, dlatego repertuary kin prezentują się niezwykle bogato i każdy widz z pewnością znajdzie w nich coś dla siebie.

Wybierzecie się weekend do kina? 

1/7
Planeta Singli 2
Copyright @Materiały promocyjne
1/7

„Planeta singli 2”: Co dzieje się po szczęśliwym zakończeniu? Okazuje się, że związek głównych bohaterów wcale nie jest taki idealny… Tomek, showman-celebryta nie myśli jeszcze o ustatkowaniu się. Z kolei Ania marzy o poważnej relacji. W międzyczasie w jej życiu pojawia się inny mężczyzna, w dodatku milioner.

2/7
Film Alfa
Copyright @Materiały prasowe
2/7

„Alfa”: W epoce lodowcowej ranny mężczyzna zostaje porzucony przez swoją współplemieńców. Przetrwać pomaga mu samotny wilk, którego oswaja. Wspierają się wzajemni i pokonują niebezpieczeństwa, szukając drogi do domu…

3/7
Film Winni
Copyright @Materiały prasowe
3/7

„Winni”: Były policjant odbywa dyżur przy telefonie alarmowym. Wszystko przebiega rutynowo, do czasu aż odbiera telefon od porwanej kobiety, która jest przewożona w nieznanym kierunku. Tylko on może jej pomóc i robi wszystko, co w jego mocy, wyłącznie przez telefon…

4/7
Film Świąteczne przeboje
Copyright @Materiały prasowe
4/7

„Świąteczne przeboje”: Przygotowania do rodzinnej Wigilii przebiegają gładko do czasu, aż odmienne charaktery poszczególnych członków rodziny nie sprawią, że atmosfera wokół świątecznego stołu stanie się naprawdę napięta. Na szczęście ze wszystkim można sobie poradzić przy odrobinie humoru i miłości.

5/7
Film Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Flynn McGarry to cudowne dziecko kulinariów. Już jako dwunastolatek tworzył potrawy, jakich nie powstydziłyby się najlepsze restauracje. Jako dziewiętnastolatek otworzył własną restaurację w Nowym Jorku. Mimo młodego wieku cieszy się autorytetem równym słynnym szefom kuchni.

6/7
Plakat filmu Bohemian Rhapsody
Copyright @Materiały prasowe
6/7

„Bohemian Rhapsody” przedstawia splot wydarzeń, który zaprowadził zespół Queen na szczyt i zapewnił mu trwałe miejsce w historii muzyki rockowej. Szczególne miejsce zajmuje w nim barwne i skandaliczne życie lidera grupy, Freddie’ego Mercury’ego.

7/7
Plakat filmu Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Copyright @Materiały prasowe
7/7

„Dziadek do orzechów i cztery królestwa to adaptacja klasycznego baletu oraz baśni. Klara szuka klucza, który pozwoli jej otworzyć prezent od zmarłej matki. Trafia do magicznego świata, który składa się z czterech królestw. By znaleźć klucz, musi pokonać złą władczynię Matkę Ginger...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.