Co znajdziemy w repertuarze?

Weronika Kostyra 14 lutego 2019 13:58

Wyprawa do kina w walentynki i następujący po nich weekend nie musi oznaczać filmu o miłości. Szczególnie, że w repertuarze kin znajduje się obecnie tylko jedna komedia romantyczna – Planeta Singli 3. W wielkim finale filmowej trylogii Ania Kwiatkowska i Tomek Wilczyński (Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr) decydują się na ślub. Obie rodziny przygotowują się do wielkiego wesela na wsi. To najlepszy film na tegoroczne walentynki!

Co obejrzeć w kinie w walentynkowy weekend 15.02-17.02.2019 roku?

Do kina wchodzi też długo wyczekiwany film Jamesa Camerona i Roberta Rodrigueza Alita: Battle Angel. Zabierają oni widzów w podróż do ekscytującego świata przyszłości.

Młodsi i starsi wodzowie z przyjemnością obejrzą także Jak wytresować smoka 3. Zwieńczenie animowanej trylogii, która na całym świecie przyniosła do tej pory ponad miliard dolarów zysku przypadło do gustu zagranicznym krytykom, którzy mieli już okazję zobaczyć film DeBloisa. W recenzjach podkreślany jest ładunek emocjonalny, jaki ze sobą niesie. Chwalona jest również strona wizualna filmu, co nie powinno nikogo dziwić. Jak wytresować smoka to animacja z najwyższej półki, której dwie pierwsze części w samej tylko Polsce zobaczyło blisko dwa miliony widzów.

Zaskoczeniem w walentynkowy weekend może być kinowa premiera aż dwóch horrorów – Zakon świętej Agaty i Prodigy. Opętany.

Przy okazji walentynek można też nadrobić filmowe zaległości – w repertuarze kin wciąż są filmy Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3, Green Book czy Faworyta.

Wybierzesz się z okazji walentynek do kina? 

1/8
Planeta Singli powraca! Trzecia część komedii już od lutego w kinach
Copyright @Materiały prasowe
1/8

„Planeta Singli 3”: Ania i Tomek decydują się na ślub. Jadą na wieś i poznają rodzinę Tomka. Zaczynają się przygotowania do wielkiego wiejskiego wesela.

2/8
plakat filmu Alita: Battle Angel
Copyright @Imperial Cinepix/materiały prasowe
2/8

Wojna zwana Upadkiem niemal w całości zniszczyła ludzkość. Ostatnim miejscem na Ziemi, do którego zmierzają uchodźcy ze wszystkich stron świata jest Żelazne Miasto. Tam cyberfizyk doktor Dyson Ido tworzy cyborga Alitę, w której drzemie wiele tajemnic zagrażających skorumpowanym siłom należącym do rządzącego miastem Vectora.

3/8
plakat filmu Jak wytresować smoka 3
Copyright @United International Pictures/materiały prasowe
3/8

Wikingi Czkawka i Szczerbatek muszą zmierzyć się zagrożeniem, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Zrobia wszystko, by uratować smoki. Przyjdzie im udać się w ekscytującą podróż do mitycznej krainy, w której smoki czują się bezpieczne.

4/8
Plakat filmy Zakon świętej Agaty
Copyright @Materiały prasowe
4/8

„Zakon świętej Agaty”: Mary, młoda kobieta w ciąży szuka schronienia w klasztorze. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy Mary ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?

5/8
Prodigy. Opętany
Copyright @Materiały prasowe
5/8

Sarah niepokoi się dziwnym zachowaniem swego ośmioletniego syna. Pozornie nie różni się od innych chłopców w tym wieku, a jednak może stanowić poważne zagrożenie dla całej rodziny. Matka podejrzewa, że za tą mroczną przemianą stoją nadprzyrodzone siły.

6/8
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, film, plakat
Copyright @Mat. prasowe
6/8

Kultowa komedia powraca po trzydziestu latach! W rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wszystko przez panią Wolańską, która stała się celebrytką i sekstrenerką. Nie podoba się to członkom jej rodziny. Nie mogąc jej znieść, buntują się i uciekają z domu. Z kolei Piotruś ustatkował się i wiedzie życie u boku żony Marleny...

7/8
plakat filmu Green Book
Copyright @materialy prasowe / M2 Films
7/8

Tony Lip pilnie potrzebuje pracy – znajduje ją Dona Shirleya, czarnoskórego pianisty, który wyrusza w trasę koncertową po południu Stanów Zjednoczonych. Są lata sześćdziesiąte, a taka podróż wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. Bohaterów dzieli wszystko, ale połączy ich wspólna podróż.

8/8
Plakat filmu Faworyta
Copyright @Materiały prasowe
8/8

Anglia toczy właśnie wojnę z Francją, ale królowa Anna nie jest zainteresowana prowadzeniem polityki. Czas spędza na rozrywce, a najważniejsze decyzje podejmuje za nią jej przyjaciółka. Lider opozycji szuka sposobu na wprowadzenie na dwór szpiega, który wpłynie na królową…

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.