Oto filmowe premiery tego tygodnia!

Weronika Kostyra 8 lutego 2019 14:14

Jedna z najlepszych komedii romantycznych ostatnich lat powraca. W wielkim finale filmowej trylogii Ania Kwiatkowska i Tomek Wilczyński (Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr) decydują się na ślub. Właśnie dlatego Planeta Singli 3 zupełnie różni się od poprzednich części – jego akcja w całości dzieje się na wsi, gdzie obie rodziny przygotowują się do wielkiego wesela. Co z tego wyniknie?

Co obejrzeć w kinie w weekend 08.02-10.02.2019 roku?

Do polskich kin wchodzi także nagrodzony trzema Złotymi Globami Green Book w reżyserii Petera Farrelly’ego. Tego filmu nie można przegapić. Opowiedziana w nim historia wydarzyła się naprawdę. Green Book z lekkością o ważnych i wstrząsających sprawach. Kolejna premiera to Faworyta. Najnowszy film greckiego reżysera Yorgosa Lanthimosa został nominowany do Oscarów w dziesięciu kategoriach.

Inne nowości to Walc w alejkachLEGO Przygoda 2. Z repertuaru nie znikają też filmy takie jak: Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3 oraz Mia i biały lew.

Wybierzesz się weekend do kina? 

1/7
Planeta Singli powraca! Trzecia część komedii już od lutego w kinach
Copyright @Materiały prasowe
1/7

„Planeta Singli 3”: Ania i Tomek decydują się na ślub. Jadą na wieś i poznają rodzinę Tomka. Zaczynają się przygotowania do wielkiego wiejskiego wesela.

2/7
plakat filmu Green Book
Copyright @materialy prasowe / M2 Films
2/7

Tony Lip pilnie potrzebuje pracy – znajduje ją Dona Shirleya, czarnoskórego pianisty, który wyrusza w trasę koncertową po południu Stanów Zjednoczonych. Są lata sześćdziesiąte, a taka podróż wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. Bohaterów dzieli wszystko, ale połączy ich wspólna podróż.

3/7
Plakat filmu Faworyta
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Anglia toczy właśnie wojnę z Francją, ale królowa Anna nie jest zainteresowana prowadzeniem polityki. Czas spędza na rozrywce, a najważniejsze decyzje podejmuje za nią jej przyjaciółka. Lider opozycji szuka sposobu na wprowadzenie na dwór szpiega, który wpłynie na królową…

4/7
Plakat filmu Lego Przygoda
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Najeźdźcy LEGO DUPLO z kosmosu niszczą wszystko, co napotkają na swojej drodze. Mieszkańcy Klocburga starali się odbudować zniszczone budynki, ale doszli do wniosku, że nie ma to żadnego sensu. W zniszczonym świecie jedynie Emmet zachowuje optymizm i nieodłączny uśmiech.

5/7
plakat filmu Walc w alejkach
Copyright @Aurora Films/materiały prasowe
5/7

Dwukrotnie nagrodzony na festiwalu Berlinale „Walc w alejkach” to słodko-gorzka historia miłości, samotności i przyjaźni w alejkach supermarketu.

6/7
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, film, plakat
Copyright @Mat. prasowe
6/7

Kultowa komedia powraca po trzydziestu latach! W rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wszystko przez panią Wolańską, która stała się celebrytką i sekstrenerką. Nie podoba się to członkom jej rodziny. Nie mogąc jej znieść, buntują się i uciekają z domu. Z kolei Piotruś ustatkował się i wiedzie życie u boku żony Marleny...

7/7
plakat filmu Mia i biały lew
Copyright @Kino Świat/materiały prasowe
7/7

Rodzina dziesięcioletniej Mii przenosi się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.