Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Smutne wieści dla fanów Ewy Bem: „Nie wracam na scenę” 

Wokalistka nie zamierza już koncertować...

Gabriela Czernecka 18 czerwca 2018 09:55
Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News

To już niestety potwierdzona informacja. Ewa Bem nie wraca do koncertowania. Jeszcze niedawno mówiono, że artystka myśli o trasy koncertowej, która miała odbyć się jeszcze w tym roku. Dziś okazuje się, że mimo wcześniejszych zapowiedzi, Ewa Bem nie planuje powrotu na estradę. Co jest tego powodem?

Ewa Bem nie wraca na scenę. Dlaczego?

Jeszcze w kwietniu tego roku pojawiły się informacje, że Ewa Bem rozważa powrót do życia publicznego. „Mogę potwierdzić, że powoli szykujemy trasę koncertową. Na pewno jeszcze w tym roku, prawdopodobnie już niedługo”, poinformował w rozmowie z dziennikiem Fakt Andrzej Łukasik, menedżer wokalistki z agencji artystycznej Blue Note. Dodał jednak, że jak na razie nie ma mowy o konkretnych terminach. „Jesteśmy w trakcie ustaleń. Dokładne terminy nie są jeszcze doprecyzowane”, wyjaśnił.

Dziś okazuje się, że artystka nie zamierza jednak wracać na scenę. W rozmowie z Faktem Ewa Bem przyznała, że nie planuje powrotu do koncertowania. „Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie”, napisała. 

Od kilku miesięcy Ewa Bem pogrążona jest w żałobie po śmierci ukochanej córki, Pameli Niedziałek. Dziennikarka TVN24 walczyła z glejakiem. Zachorowała w 2015 roku, będąc wówczas w pierwszym trymestrze ciąży. Niestety córka Ewy Bem po dwóch latach walki z chorobą zmarła we wrześniu ubiegłego roku. Dziennikarka osierociła dwójkę malutkich dzieci, dwuletnią Basię i czteroletniego Tomka. 

Ewa Bem o chorobie córki

Po tym tragicznym wydarzeniu Ewa Bem odwołała wszystkie koncerty i wycofała się z życia publicznego. Córka była dla niej całym światem, więc teraz poświęciła w pełni poświęciła się udzielaniu wsparcia wnukom. 

Artystka tylko raz wypowiedziała się o stanie zdrowia swojej ukochanej córki Pameli. Było to rok po tym, jak rozpoczęła ona nierówną walkę z rakiem. Ewa Bem jej zdrowie powierzała wówczas Opatrzności. „Wiem, że Pan Bóg pomógł mi wiele razy w sytuacjach, kiedy inna pomoc nie mogła nadejść”, podkreślała.  

Ewa Bem z córkami Pamelą i Gabrysią oraz mężem Ryszardem Sibilskim,
Fot. Jacek Piotrowski / Agencja Gazeta
Ewa Bem Pamela Bem FB
Fot. VIVA!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.