Ile kosztują bilety? Poznajcie szczegóły wydarzenia roku!

Gabriela Czernecka 13 marca 2018 13:00

Beyoncé i Jay Z w Polsce już w czerwcu tego roku! Najsłynniejsza para muzyków wystąpi 30 czerwca 2018 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Małżeństwo wystąpi w ramach trasy koncertowej On The Run II. Beyoncé ma już za sobą koncert w Warszawie podczas Orange Warsaw Festiwal. Dla Jaya Z będzie to pierwsza podróż do naszego kraju. Sprzedaż biletów na koncert Beyonce i Jaya Z w Polsce ruszy już niebawem. Co ciekawe, cena biletów wcale nie jest wygórowana!

Koncert Beyoncé i Jaya Z w Polsce: bilety

To już oficjalne. Beyoncé i Jay Z wystąpią w Warszawie! Koncert najsłynniejszej pary show-biznesu odbędzie się już 30 czerwca 2018 roku na PGE Narodowym. Małżeństwo Carterów wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej On The Run II - to kontynuacja pierwszej trasy koncertowej muzycznej pary. Przypomnijmy, że Beyoncé i Jay Z uważani są za najpopularniejsze i najbogatsze małżeństwo w show-biznesie. W sumie sprzedali ponad 100 milionów płyt na całym świecie.

Zgodnie z zapowiedziami wejściówki na koncert Beyoncé i Jaya Z pojawią się w przedsprzedaży 19 marca o godzinie 10:00, ale będą z niej mogli skorzystać jedynie użytkownicy platformy Tidal oraz klienci Citi Handlowy (ci jednak dopiero od godziny 12:00). Ogólnodostępna przedsprzedaż ruszy na stronie organizatora Live Nation Polska 22 marca o godzinie 9.00. Regularną sprzedaż biletów na koncert Beyoncé i Jaya Z rozpocznie się 23 marca o godzinie 10.00. 

Ile kosztuje bilet na koncert Beyoncé i Jaya Z?

Ceny biletów na koncert Beyoncé i Jaya Z rozpoczynają się juz od... 82 złotych! To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę to, jakie widowisko zafunduje nam para. Za najdroższe wejściówki trzeba będzie zapłacić 550 złotych. Podczas koncertu można się spodziewać utworów z ostatniego krążka Beyoncé, Lemonade, który powstał w 2017 roku. Ostatnią płytą Jaya Z jest 4:44 z ubiegłego roku.

Trasa koncertowa Beyoncé i Jaya Z: szczegóły

Czy parze podczas trasy koncertowej będą towarzyszyły dzieci: Blue Ivy oraz bliźnięta Sir i Rumi? Jak na razie nie wiadomo. Trasa koncertowa On The Run II zacznie się 6 czerwca 2018 roku w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Międzynarodowa trasa Beyoncé i Jaya Z odbędzie się łącznie w 15 krajach w całej Europie oraz w 21  krajach Ameryki Północnej. Ostatni koncert przewidziany jest na 2 października.

W trasie para spędzi niemal pół roku, więc bardzo prawdopodobne, że nie będą chcieli na tak długo rozstawać się ze swoimi dziećmi. Przypomnijmy, że para wspólnie wychowuje sześcioletnią Blue Ivy oraz dziesięciomiesięczne bliźniaki: Sir i Rumi. Wygląda na to, że podczas tegorocznych wakacji cała rodzina Carterów odwiedzi Polskę!  

1/6
Jay Z, Blue Ivy, Beyonce, Grammy 2018 n
Copyright @East News
1/6

Beyoncé i Jay Z w Polsce już w czerwcu tego roku! Najsłynniejsza para muzyków wystąpi 30 czerwca 2018 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Małżeństwo wystąpi w ramach trasy koncertowej On The Run II

2/6
intymne zdjęcia Beyoncé i Jay Z, Beyoncé, Jay Z
Copyright @Printerest
2/6

Beyoncé ma już za sobą koncert w Warszawie podczas Orange Warsaw Festiwal. Dla Jaya Z będzie to pierwsza podróż do naszego kraju.

3/6
intymne zdjęcia Beyoncé i Jay Z, Beyoncé, Jay Z
Copyright @Printerest
3/6

Beyoncé i Jay Z wystąpią w Warszawie! Koncert najsłynniejszej pary show-biznesu odbędzie się już 30 czerwca 2018 roku na PGE Narodowym.

4/6
intymne zdjęcia Beyoncé i Jay Z, Beyoncé, Jay Z
Copyright @Printerest
4/6

Małżeństwo Carterów wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej On The Run II - to kontynuacja pierwszej trasy koncertowej muzycznej pary.

5/6
Beyonce, Blue Ivy, córka Beyonce
Copyright @Instagram @beyonce
5/6

Czy parze podczas trasy koncertowej będą towarzyszyły dzieci: Blue Ivy oraz bliźnięta Sir i Rumi? Jak na razie nie wiadomo. Trasa koncertowa On The Run II zacznie się 6 czerwca 2018 roku w Cardiff w Wielkiej Brytanii.  Ostatni koncert pary odbędzie się 2 października.

6/6
Beyonce i Jay Z
Copyright @FB
6/6

Wygląda na to, że podczas tegorocznych wakacji cała rodzina Carterów odwiedzi Polskę!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.