Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein
ZE ŚWIATA MUZYKI

Madonna odwołuje koncerty z powodu tajemniczej choroby: „Ból jest przytłaczający”

Co dolega artystce?

Gabriela Czernecka 1 grudnia 2019 10:22
Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein

Co się dzieje ze zdrowiem Madonny? Niedawno wydała swój czternasty album Madame X, ruszyła w trasę koncertową, by go promować. Niestety właśnie odwołała najbliższe koncerty ze względu na zły stan zdrowia: „Ból, który aktualnie odczuwam, jest przytłaczający”, mówi wprost. Co jej dolega?

Madonna choroba. Odwołuje koncerty

W czerwcu tego roku Madonna wydała swój czternasty album. Madame X, bo tak zatytułowała swój najnowszy krążek, przedstawia kolejne wcielenie artystki. Tym razem gwiazda staje się tajną agentką Madem X, która podróżuje po całym świecie i nieustannie zmienia tożsamość: „Jest instruktorką cha-chy, profesorem, głową państwa, gosposią, jeźdźcem, więźniem, studentką, nauczycielką, zakonnicą, piosenkarką kabaretową, świętą i prostytutką”, wymienia Madonna. Artystka od jakiegoś czasu jest w trasie koncertowej, w trakcie której promuje swój najnowszy album.

Madonna choć ma 61 lat, wciąż potrafi zaskoczyć swoich fanów. Na scenie nigdy nie odpuszcza i zawsze daje z siebie wszystko. Niestety właśnie na jej Instagramie pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym gwiazda informuje o odwołaniu koncertów. 

Na co choruje Madonna?

Energii może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. I choć świetnie wygląda, to ostatnio coraz częściej wokalistka skarży się na różne dolegliwości. Na początku listopada informowała, że zerwała sobie więzadła i ma spore problemy z kolanami. Później podano, że artystka walczy z przeziębieniem, zmaga się z bezsennością. Teraz problemy ze zdrowiem powróciły. Na Instagramie Madonna poinformowała swoich fanów, że ze względu na zły stan zdrowia musi odwołać koncerty w Bostonie.

„Proszę, wybaczcie mi ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń. Wykonywanie show każdego wieczora sprawia mi ogromną radość, a odwoływanie go to pewien rodzaj kary, ale ból, który teraz odczuwam, jest przytłaczający.  Muszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy, by móc powrócić do Wasz silniejsza”, czytamy. Fani artystki są zrozpaczeni. Okazuje się, że z powodu wyjątkowo napiętego harmonogramu trasy, odwołane koncerty nie odbędą się nawet w późniejszym terminie... Wszyscy, którzy zakupili bilety, mogą  więc jedynie liczyć na zwrot pieniędzy. Pozostaje nam więc życzyć artystce szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że niebawem zdecyduje się wystąpić w Polsce. Ostatnio fani gwiazdy mieli okazję podziwiać ją w naszym kraju w 2012 roku, w ramach trasy promującej płytę MDNA. 

Najdroższe zabiegi gwiazd Madonna
Fot. Instagram@madonna

Madonna w młodości
Fot. Kees Tabak/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.