Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży?! Jej mąż opublikował wymowne zdjęcie

Informację ujawnił też przyjaciel pary

Sabina Zięba 27 kwietnia 2020 16:00
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Media obiegła właśnie szczęśliwa informacja, że Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży! Fani dopatrzyli się na najnowszym zdjęciu u aktorki ciążowych krągłości. Kilka dni temu również znany prezenter przypadkowo uchylił rąbka tajemnicy. Czy to prawda i już za kilka miesięcy gwiazda zostanie po raz kolejny mamą?

Basia Kurdej-Szatan w drugiej ciąży

Plotki o ciąży Basi Kurdej-Szatan pojawiają się w show-biznesie już od pewnego czasu. Aktorka nie ukrywała, że od kilkunastu miesięcy wraz z mężem starają się o drugie dziecko. Na drodze stała im choroba gwiazdy. W wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz sama mówiła: ,,Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć”.

Wiadomo, że również ich córka Hania marzy o rodzeństwie: „Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. (...) Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. Oboje wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i na pewno chcemy jej je dać…Mam nadzieję, że się uda”. Tym bardziej cieszy więc wiadomość, że najprawdopodobniej w końcu się udało!

24 kwietnia Rafał Szatan obchodził swoje urodziny. Z tej okazji na Instagramowym live połączyli się z nim oraz Basią, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Po złożeniu życzeń, prezenter zapytał się aktorki: „A ty zdradziłaś tajemnicę Basia? Bo nie byliśmy w stanie tego tak dokładnie obserwować”. Wówczas gwiazda reklam Play zaczęła wymachiwać rękoma i zakrywać usta, żeby nic nie mówił. Odpowiedziała: „Jeszcze nie zdążyliśmy, bo się dużo działo”. Następnie Dowbor, żeby zmylić widzów, żartował, że ową tajemnicą jest... nowy samochód. 

Choć już wtedy fani pary zaczęli przypuszczać, że Barbara się w ciąży, następne wydarzenie tylko potwierdziło ich domniemania. Otóż potem solenizant opublikował na InstaStory filmik ze swoją żoną, na którym widać, jak ta nerwowo poprawia sukienkę, by nie było widać brzuszka.

Myślicie, że czekają z wesołą nowiną na odpowiedni moment?  

Basia Kurdej-Szatan, ciąża
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.