Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan napisała poradnik dla przyszłych mam!

Co w nim znajdziemy?

Sabina Zięba 21 kwietnia 2020 21:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Po wielu miesiącach starań, 15 grudnia zeszłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Gwiazda już po raz trzeci zostanie mamą. Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się z resztą kobiet i z tego powodu... napisała poradnik! Co w nim znajdziemy?

Książka Rozenek-Majdan „Świadoma mama”

Wiadomo, że ostatnie tygodnie Małgorzata Rozenek-Majdan spędzała w towarzystwie męża oraz dzieci w spa pod Ostródą, a obecnie odpoczywa nad polskim morzem. Choć wydawałoby się, że w dobie koronawirusa gwiazda stawia na relaks, nic bardziej mylnego. Na swoim Instagramie gwiazda ogłosiła właśnie, że wiele czasu poświęciła na napisanie kolejnej książki. Zwracając się do obserwatorów, napisała: „Kochani, te kilka ostatnich tygodni choć w całkowitej izolacji były dla mnie bardzo pracowite, bo mogłam skupić się na dokończeniu prac nad... moim najnowszym poradnikiem Świadoma mama”.

Kontynuując wypowiedź, prezenterka wyjawiła, dlaczego zdecydowała się na wydanie książki, nazywając równocześnie swoje najnowsze dzieło „kompendium wiedzy dla rodziców”. Nie jest to bowiem wyłącznie opowieść o jej osobistych doświadczeniach, lecz poradnik napisany w konsultacji z najwyższej klasy specjalistami.

Jak mówi: „Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu rodziców. Szczególnie w dzisiejszej sytuacji, która wymaga od nas konkretnych działań i podejścia dla tak niezwykłego wydarzenia. Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymywałam od Was wiele pytań i próśb o rady dotyczące dziewięciu miesięcy, które są zarówno magiczne, jak i pełne obaw i strachu. To normalne. Nawet jeśli jest to kolejny raz, gdy stajemy w obliczu pojawienia się na świecie małego człowieka. Dlatego chciałam, żeby mój poradnik Świadoma mama był kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców, w którym razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem”.

Rozenek-Majdan przyznała, że podczas przygotowywania materiału, sama poszerzyła wiedzę o wiele informacji: „Pracując przy Świadomej mamie sama dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, które okazały się dla mnie pomocne. Mam nadzieję, że Wam też się przydadzą. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że choć obecne warunki są mało sprzyjające do pracy, udało nam się z wydawnictwem stworzyć dla Was tę książkę. Praca nad nią była dla mnie szczególnie przyjemna”.

Jesteście ciekawe tej publikacji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.