The Crown
Fot. mat. prasowe
ZE ŚWIATA SERIALI

The Crown 4 sezon: Jest nowy zwiastun serialu o królowej Elżbiecie II!

Jakie sekrety ujawni produkcja?

Gabriela Czernecka 30 października 2020 10:26
The Crown
Fot. mat. prasowe

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun czwartego sezonu serialu The Crown. W kolejnej części produkcja skupi się głównie na losach trzech kobiet - królowej Elżbiety II (Olivia Colman w tej roli), Margaret Thatcher (Gillian Anderson w tej roli) oraz księżnej Dianie (Emma Corrin). Premiera już w listopadzie. Co ujawnia nowy zwiastun?

The  Crown 4 sezon zwiastun

Netflix już w sierpniu udostępnił zapowiedź nowego sezonu The Crown. Juz wtedy mieliśmy okazję podejrzeć, jak będzie prezentować się m.in. Diana Spencer. Teraz platforma udostępniła oficjalny zwiastun produkcji. 4. sezon The Crown opowie o wydarzeniach z lat 70. i 80. XX wieku. Będziemy mieli okazję zobaczyć, jak królowa szukała synowi odpowiedniej kandydatki na żonę. Ostatecznie wybór padł na młodą Dianę Spencer (w tej roli Emma Corrin), która szybko podbiła serce Brytyjczyków. Zobaczymy więc pierwsze spotkanie Diany z Karolem, to, jak rozwijał się ich romans. Nie zabraknie także kulisów ich zaręczyn oraz zjawiskowego ślubu. Najnowszy zwiastun pokazuje także, jak naprawdę wyglądały stosunki królowej Elżbiety II z pierwszą kobietą premier w historii kraju, Margaret Thatcher.

Na ekranie po raz pierwszy zobaczymy więc Emmę Corrin jako Dianę Spencer oraz Gillian Anderson w roli Margaret Thatcher. Premiera The Crown 4 już 15 listopada. Czego powinniśmy się spodziewać? Kolejny sezon zapowiada się naprawdę emocjonująco! Zobaczcie sami.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.