The Crown
Fot. mat. prasowe
ZE ŚWIATA SERIALI

The Crown 4 sezon: Jest nowy zwiastun serialu o królowej Elżbiecie II!

Jakie sekrety ujawni produkcja?

Gabriela Czernecka 30 października 2020 10:26
The Crown
Fot. mat. prasowe

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun czwartego sezonu serialu The Crown. W kolejnej części produkcja skupi się głównie na losach trzech kobiet - królowej Elżbiety II (Olivia Colman w tej roli), Margaret Thatcher (Gillian Anderson w tej roli) oraz księżnej Dianie (Emma Corrin). Premiera już w listopadzie. Co ujawnia nowy zwiastun?

The  Crown 4 sezon zwiastun

Netflix już w sierpniu udostępnił zapowiedź nowego sezonu The Crown. Juz wtedy mieliśmy okazję podejrzeć, jak będzie prezentować się m.in. Diana Spencer. Teraz platforma udostępniła oficjalny zwiastun produkcji. 4. sezon The Crown opowie o wydarzeniach z lat 70. i 80. XX wieku. Będziemy mieli okazję zobaczyć, jak królowa szukała synowi odpowiedniej kandydatki na żonę. Ostatecznie wybór padł na młodą Dianę Spencer (w tej roli Emma Corrin), która szybko podbiła serce Brytyjczyków. Zobaczymy więc pierwsze spotkanie Diany z Karolem, to, jak rozwijał się ich romans. Nie zabraknie także kulisów ich zaręczyn oraz zjawiskowego ślubu. Najnowszy zwiastun pokazuje także, jak naprawdę wyglądały stosunki królowej Elżbiety II z pierwszą kobietą premier w historii kraju, Margaret Thatcher.

Na ekranie po raz pierwszy zobaczymy więc Emmę Corrin jako Dianę Spencer oraz Gillian Anderson w roli Margaret Thatcher. Premiera The Crown 4 już 15 listopada. Czego powinniśmy się spodziewać? Kolejny sezon zapowiada się naprawdę emocjonująco! Zobaczcie sami.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.