ZE ŚWIATA SERIALI

Premiera już 15 listopada. Zobacz zwiastun czwartego sezonu serialu The Crown!

Nowy sezon zapowiada się emocjonująco!

Gabriela Czernecka 14 października 2020 11:09

Do sieci trafił oficjalny zwiastun 4. sezonu serialu The Crown! Tym razem scenarzyści przybliżą nam wydarzenia z lat 70. i 80. Na ekranie po raz pierwszy zobaczymy Emmę Corrin jako Dianę Spencer oraz Gillian Anderson w roli Margaret Thatcher. Premiera produkcji już 15 listopada. Czego powinniśmy się spodziewać? Kolejny sezon zapowiada się naprawdę emocjonująco!

The Crown 4 - zwiastun serial

Netflix już w sierpniu udostępnił zapowiedź nowego sezonu i. Juz wtedy mieliśmy okazję podejrzeć, jak będzie prezentować się m.in. Diana Spencer. Teraz platforma udostępniła oficjalny zwiastun produkcji. 4. sezon The Crown opowie o wydarzeniach z lat 70. i 80. XX wieku. Będziemy mieli okazję zobaczyć, jak królowa szukała synowi odpowiedniej kandydatki na żonę. Ostatecznie wybór padł na młodą Dianę Spencer (w tej roli Emma Corrin), która szybko podbiła serce Brytyjczyków. Zobaczymy więc pierwsze spotkanie Diany z Karolem, to, jak rozwijał się ich romans. Nie zabraknie także kulisów ich zaręczyn oraz zjawiskowego ślubu. 

Z drugiej strony będziemy także mieli okazję podejrzeć, jak twórcy The Crown przedstawią relacje Margaret Thatcher (w tej roli Gilian Anderson) i królowej Elżbiety II, które podobno za sobą nie przepadały… 

Premiera czwartego sezonu The Crown już 15 listopada na platformie Netflix. Zobaczcie zwiastun!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?