ZE ŚWIATA SERIALI

Premiera już 15 listopada. Zobacz zwiastun czwartego sezonu serialu The Crown!

Nowy sezon zapowiada się emocjonująco!

Gabriela Czernecka 14 października 2020 11:09

Do sieci trafił oficjalny zwiastun 4. sezonu serialu The Crown! Tym razem scenarzyści przybliżą nam wydarzenia z lat 70. i 80. Na ekranie po raz pierwszy zobaczymy Emmę Corrin jako Dianę Spencer oraz Gillian Anderson w roli Margaret Thatcher. Premiera produkcji już 15 listopada. Czego powinniśmy się spodziewać? Kolejny sezon zapowiada się naprawdę emocjonująco!

The Crown 4 - zwiastun serial

Netflix już w sierpniu udostępnił zapowiedź nowego sezonu i. Juz wtedy mieliśmy okazję podejrzeć, jak będzie prezentować się m.in. Diana Spencer. Teraz platforma udostępniła oficjalny zwiastun produkcji. 4. sezon The Crown opowie o wydarzeniach z lat 70. i 80. XX wieku. Będziemy mieli okazję zobaczyć, jak królowa szukała synowi odpowiedniej kandydatki na żonę. Ostatecznie wybór padł na młodą Dianę Spencer (w tej roli Emma Corrin), która szybko podbiła serce Brytyjczyków. Zobaczymy więc pierwsze spotkanie Diany z Karolem, to, jak rozwijał się ich romans. Nie zabraknie także kulisów ich zaręczyn oraz zjawiskowego ślubu. 

Z drugiej strony będziemy także mieli okazję podejrzeć, jak twórcy The Crown przedstawią relacje Margaret Thatcher (w tej roli Gilian Anderson) i królowej Elżbiety II, które podobno za sobą nie przepadały… 

Premiera czwartego sezonu The Crown już 15 listopada na platformie Netflix. Zobaczcie zwiastun!

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.