Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! listopad 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz
o tym jest głośno

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie na premierze finału "The Crown". Była pierwsza dama i jej córka wyglądały jak bliźniaczki

Zobaczcie na te stylizacje!

Marcjanna Maryszewska 6 grudnia 2023 09:40
Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! listopad 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

W Londynie odbyła się uroczysta premiera ostatnich odcinków finałowego już sezonu serialu "The Crown". Wśród obsady produkcji i brytyjskich celebrytów na czerwonym ścianie pojawiły się również Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie. To wielki zaszczyt dla Polek. Zobaczcie, jak wyglądały tego wieczoru!

Powrót serialu "The Crown"

Przejmujące historie członków brytyjskiej rodziny królewskiej niezmiennie interesują fanów na całym świecie. Ku ich radości, 16 listopada 6. sezon "The Crown" w końcu ujrzał światło dzienne, lecz nie wszystkie odcinki doczekały się natychmiastowej emisji. Emocje postanowiono stopniować powoli — finał ostatniego sezonu ukaże się na platformie Netflix dopiero 16 grudnia. Do tego czasu entuzjaści muszą uzbroić się w cierpliwość.

Finałowy sezon podzielono na dwie części. Pierwszą z nich zamyka śmierć i pogrzeb księżnej Diany. W kolejnych odcinkach widzowie będą mogli bliżej przyjrzeć się miłosnej historii księcia Williama i księżnej Kate, wracając do początków ich znajomości. Przedstawiono również 50-lecie królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Jak informowała producentka wykonawcza produkcji, zakończenie zostało ustalone na długo przed śmiercią królowej Elżbiety II.

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Niezgoda z mężem zachwyciła w czerwonej sukni podczas gali VIVA! Photo Awards

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie podczas premiery 6. sezonu "The Crown"

Premiera ostatnich odcinków finałowego sezonu odbyła się 5 grudnia 2023 roku w Londynie. Na czerwonym dywanie brylowali przede wszystkim brytyjscy celebryci, lecz na czerwonym dawanie wypatrzeć mogliśmy też Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewskie! Była pierwsza dama z córką godnie reprezentowały Polskę. Obie zdecydowały się na modne, dopasowane stylizacje, wyróżniające jedynie dodatkami. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia poniżej!  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: VIVA! Photo Awards. Małgorzata Socha zarażała promiennym uśmiechem, a o jej kreacji mówili wszyscy

Fot. Alan Chapman/Dave Benett/WireImage

Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Fot. ADRIAN DENNIS/AFP/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.