Księżna Diana
Fot. Getty Images
KULTURA

Wiemy, jak wygląda księżna Diana w nowym sezonie serialu The Crown!

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu

Gabriela Czernecka 24 stycznia 2020 12:11
Księżna Diana
Fot. Getty Images

Choć premiera 3. sezonu serialu The Crown miała miejsce zaledwie kilka tygodni temu, to produkcja już pracuje nad kolejnym sezonem. Tym razem serial skupi się na początkach nieszczęśliwego małżeństwa księcia Karola z Dianą Spencer. Do mediów trafiły właśnie pierwsze zdjęcia z planu. Mamy okazję podziwiać na nich 24-letnią Emmę Corrin, która wcieli się w królową ludzkich serc. Jak odnalazła się w tej roli? Zobaczcie sami. 

The Crown: księżna Diana - Emma Corrin

Choć emocje po trzecim sezonie The Crown jeszcze nie ochłonęły, producenci już pracują nad kolejnym sezonem. A ten zapowiada się naprawdę obiecująco. Już wiadomo, że na naszych ekranach znów pojawi się Claire Foy, która wcielała się w królową w dwóch pierwszych sezonach. Będziemy mogli zobaczyć m.in. scenę słynnego przemówienia z okazji 21. urodzin królowej, wygłaszane podczas wizyty w kolonialnej w 1947 roku w Afryce. To jednak nie znaczy, że zabraknie Olivii Colman. Nagrodzona Oscarem nadal będzie wcielać się w postać monarchini. Większe zmiany w obsadzie mają nastąpić w 5. i 6. sezonie.

Mówi się, że królową zagra wówczas Imelda  Staunton, znana z Downton Abbey, Czarownicy 2 czy serii filmów o Harrym Potterze. Jak na razie są to jednak tylko przypuszczenia, bowiem Netflix nie potwierdził tych doniesień. Wiadomo jednak, że w 4. sezonie The Crown zobaczymy losy małżeństwa księcia Walii Karola z Dianą Spencer. 

W księżną Dianę wcieli się Emma Corrin, 24-letnia aktorka. W minioną środę gwiazda widziana była w angielskim miasteczku Winchester w stylizacji niemal identycznej jak ta, w której Diana prezentowała się tuż przed ślubem z Karolem w 1981 roku. Pierwsze zdjęcia z planu już trafiły do mediów, więc możemy podziwiać metamorfozę Emmy. Jak poradzi sobie w roli Diany? Zobaczcie, czy są podobne!  

Emma Corrin The Crown księżna Diana
Fot. Roger Arbon/Solent News & Photo Agency/Solent News/East News

Emma Corrin The Crown księżna Diana
Fot. Getty Images, Roger Arbon/Solent News & Photo Agency/Solent News/East News
Emma Corrin The Crown księżna Diana
Fot. Dean/#jackvalentine / SplashNews.com/East News

Emma Corrin The Crown księżna Diana
Fot. Getty Images, Dean/#jackvalentine / SplashNews.com/East News

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.