Viola Kołakowska, Paweł Deląg
Fot. Prończyk/AKPA, Majewski/AKPA
HISTORIA MIŁOŚCI

Oboje z bagażem doświadczeń. Byli dla siebie ukojeniem. O związku Pawła Deląga i Violi Kołakowskiej huczała cała Polska

U jej boku nabrał wiatru w żagle...

Karol Sowa 12 września 2023 17:56
Viola Kołakowska, Paweł Deląg
Fot. Prończyk/AKPA, Majewski/AKPA

Paweł Deląg to jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych polskich aktorów. Nic więc dziwnego, że przed laty w mediach rozpisywano się o jego związkach czy kobietach, z którymi się spotykał. Jedną z nich miała być Viola Kołakowska. Co wiemy o ich relacji?

Paweł Deląg nie znosi łatki amanta. Z tego powodu wyjechał z kraju

Nazywano go amantem i podrywaczem. I choć na początku nic sobie z tego nie robił, później poczuł tego piętno. Pawła Deląga w pewnym momencie zaszufladkowano. On jednak chciał wyjść ze swojej komfortu. Pragnął grać w ciekawych i wartościowych produkcjach, ale otrzymywał podobne propozycje. 

To był jeden z głównych powodów wyjazdu za granicę, gdzie rozwijał swoją karierę.  „Wyjechałem, bo tutaj siedziałem w szufladzie. Od lat przychodziły podobne propozycje. Rozkładałem ręce: nie mogę grać gościa, który zatrzymał się na etapie "wciąż mam 20 lat". Zacząłem pracować za granicą, bo w pewnym momencie nie miałem wyboru", wyznał w Twoim Stylu.

CZYTAJ TEŻ: Był jej menadżerem, dzisiaj nie utrzymują kontaktu. Doda z goryczą mówi o swoim przyrodnim bracie

Paweł Deląg
Fot. Tomek Pisinski / Studio69 / Forum

Viola Kołakowska
Fot. AKPA

Paweł Deląg i Viola Kołakowska — historia miłości, relacja, związek

Pawłowi Delągowi w wyjściu z szuflady nie pomagały liczne związki bądź kobiety, z którymi go widziano. Przypomnijmy, że przed laty łączono go między innymi z Katarzyną Skrzynecką, Marią Seweryn czy Violą Kołakowską. O tej ostatniej media aż huczały. Plotkowano, że piękna modelka już na pierwszym spotkaniu miała zawrócić w głowie aktorowi. 

Gdy w połowie lat 90. stanęli na swojej drodze, on był już bardzo znany, natomiast Viola wciąż podbijała świat modelingu. Oboje z dużym bagażem doświadczeń. Mieli być dla siebie ukojeniem i azylem. On próbował zapomnieć o Katarzynie Gajdarskiej, ona natomiast była świeżo po rozstaniu z Michałem Milowiczem. 

Z niektórych źródeł wynika, że młodsza o 7 lat modelka była poważnie zauroczona ulubieńcem publiczności. Nie odstępowała go na krok, a on robił wszystko, by czuła się przy nim bezpiecznie. Z medialnych doniesień wynika, że idealnie się dopełniali. Aktor na nowo nabrał wiatru w żagle, rozkwitał i cieszył się każdym dniem przy ukochanej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Alicja Borkowska i Wiktor Kubiak byli power couple lat 90. Gdy odszedł, straciła grunt pod nogami

Paweł Deląg, 2001 rok

Paweł Deląg
Fot. Majewski/AKPA

Viola Kołakowska, 2001 rok

Viola Kołakowska
Fot. Mikulski/ AKPA

Paweł Deląg i Viola Kołakowska — rozstanie

Ich związek zakończył się nagle i do dzisiaj owiany jest tajemnicą. Niestety w tamtym czasie w mediach pojawiały się nieprzychylne komentarze w kierunku modelki. Sugerowano wówczas, że Viola Kołakowska próbowała zaistnieć u boku Pawła Deląga. Ten związek miał jej zapewnić rozwój kariery. Nie wiemy tego. Wierzymy, że było to szczere uczucie, które z czasem się wypaliło. 

Z czasem ujawniono, że powodem rozstania miał być brak czasu. Każde z nich intensywnie pracowało i coraz rzadziej się widywali. 

CZYTAJ TEŻ: Bardzo go kochała, zostawił ją dla innej. Gdy zachorował, Alicja Majewska zaopiekowała się Januszem Budzyńskim

Paweł Deląg
Fot. Kuba Jaworowski / Studio69 / Forum

Viola Kołakowska, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2000

Viola Kołakowska
Fot. Prończyk/AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.