PREMIERA FILMOWA

„Z innego świata” z fantastyczną Marion Cotillard w roli femme fatale. Pożądanie i szaleństwo! WIDEO

Piotr Wojtasik 7 grudnia 2016 17:15

Marion Cotillard była ostatnio na ustach wszystkich: dwa filmy z jej udziałem walczące o Złotą Palmę na festiwalu w Cannes, druga ciąża oraz domniemany romans z Bradem Pittem. Rozstanie aktora z Angeliną Jolie tylko podsyciło plotki o romansie, który rzekomo rozkwitł na planie filmu „Sprzymierzeni”. Na szczęście o pięknej Francuzce mówi się dużo przede wszystkim z powodu jej genialnych ról.

 

Od piątku w kinach kolejna odsłona jej aktorskiego talentu – zmysłowa i poruszająca produkcja „Z innego świata” to aktorski popis Marion Cotillard najwyższej próby.

 

Przez francuskich krytyków uważany za najlepszą rolę aktorki. Film nominowany do Złotej Palmy na festiwalu w Cannes. Wzruszająca i zaskakująca opowieść o miłości, dla której warto stracić zmysły. Zachwycające zdjęcia, skąpana w słońcu Prowansja, pożądanie, namiętność i szaleństwo.

 

Polecamy też: O tym filmie jest głośno od miesięcy. „Sprzymierzeni” z Pittem i Marion Cotillard wchodzą do kin! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.