WYWIADY VIVY!

Kasia Glinka spodziewa się drugiego dziecka. Przypominamy, co mówiła nam o macierzyństwie

„Zawsze wiem, czego chcę”

Olga Figaszewska 14 listopada 2019 14:50

Jak donosi tygodnik Na żywo, Katarzyna Glinka wkrótce po raz drugi zostanie mamą! „Dziękuję za gratulacje, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej”, wyznała w rozmowie z magazynem. Aktorka wychowuje już 7-letniego syna Filipa. Gdy była z nim w ciąży, udzieliła magazynowi VIVA! poruszającego wywiadu, któremu towarzyszyła odważna, sensualna i seksowna sesja zdjęciowa. Rozmowę przeprowadziła Krystyna Pytlakowska. Wywiad ukazał się w 2011 roku.

Katarzyna Glinka w drugiej ciąży

„Zawsze wiem, czego chcę, i staram się konsekwentnie dążyć do celu. Lubię wyobrażać sobie siebie w danym miejscu, w konkretnym momencie życia w przyszłości. To jak mantra, swoisty sposób na zaklinanie rzeczywistości. Jestem przekonana, że dzięki temu moje działania świadome, jak i podświadome umożliwiają osiągnięcie celu. Do tego jestem uparta i nie odpuszczam”, opowiadała o sobie w jednym z wywiadów Katarzyna Glinka.  Trochę wamp, trochę znajoma z sąsiedztwa. Dziewczyna z Sowich Gór szybko zdobyła status gwiazdy.

Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Popularność przyniosły jej seriale, przepustkę do grona najpiękniejszych polskich aktorek dał film Och, Karol 2, a następnie Wyjazd integracyjny. Od ponad dziesięciu lat wciela się w postać serialowej Kasi Górki w Barwach szczęścia. W 2010 roku, zajęła 51 miejsce w rankingu Forbes na 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Dziś rola matki jest dla niej najważniejsza. Aktorka wychowuje siedmioletniego synka, Filipa ze związku z Przemysławem Gołdonem. „Mogłabym przeoczyć jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu kobiety. I że nie ma sensu myśleć: Na dziecko mam jeszcze czas, a teraz skupiam się na karierze”, wyznała aktorka VIVIE!.

Teraz jak donosi Na Żywo, Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka. Obecnym partnerem Kasi Glinki jest Jarosław Bieniecki, poznali się w 2018 roku w Gruzji, a w lutym tego roku para się zaręczyła. Z tej okazji przypominamy wyjątkowy wywiad z Kasią Glinką i sesję autorstwa Izy Grzybowskiej. Co Kasia Glinka mówiła nam o roli matki i o tym, jak dziewczyna z Sowich Gór stała się gwiazdą. Zapraszamy do lektury wywiadu, którego udzieliła Krystynie Pytlakowskiej.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.